دانلود Iron Marines 1.1.3 بازی استراتژی آیرون مارینز اندروید + دیتا + مگامود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Iron Marines 1.1.3 بازی استراتژی آیرون مارینز اندروید + دیتا + مگامود بسته هستند

دانلود Iron Marines 1.1.3 بازی استراتژی آیرون مارینز اندروید + دیتا + مگامود

Iron Marinesآیرون مارینز یک اثر ناب و سرگرم‌ کننده در ژانر  می باشد که توسط استودیو آیرن‌هاید گیم برای اسمارت‌ فون‌ های اندروید و آیفون عرضه شده است تا با ارائه یک تجربه عمیق و داینامیک شما را به سیارات بی نظیر و ناشناخته منتقل کند. فرقی نمی کند که در یک طوفان شهاب سنگ، گیر کرده اید یا اینکه هنگام وارد شدن به یک سیاره مورد حمله موجودات فضایی قرار گرفته اید، چرا که در هر حالت شما باید آنچه را که برای رسیدن به پیروزی لازم است را انجام دهید و از پایگاه های خود با برج های پیشرفته دفاع کنید و با گلوله و موشک به دشمنان حمله کنید. اگر قدرت نیروهای شما برای انجام ماموریت ها کافی نیست می توانید بزرگترین قهرمانان کهکشان ها را استخدام کرده و آن ها را راهی ماموریت های خطرناک کنید، همچنین می توانید با توجه به نیروهای خود در زمان نبرد استراتژی های مختلفی اتخاذ کرده تا بتوانید در هر شرایطی پیروز شوید.

با شروع هر مرحله، شما یک پایگاه در اختیار دارید و از طریق آن می‌ توانید سربازان مختلفی را ظاهر کنید و با اکتشاف محیط، به منطقه‌ ای که هدف بازی در آن قرار دارد خواهید رسید. به عبارتی در هر مرحله شما وظایفی خاص را بر عهده دارید که با انجام آن‌ ها، مرحله مورد نظر به اتمام می رسد. مورد دیگری که جذابیت Iron Marines را افزایش داده، فرمانده‌ های بازی هستند که حکم همان قهرمان‌ ها را دارند. حال شما در میان قهرمان‌ های بازی می‌ توانید یکی از آن‌ ها را انتخاب کنید و تا آخرین سطح ممکن ارتقا دهید. اما مهم‌ترین بخشی که بازی تفنگداران آهنین را تبدیل به یک اثر ناب و سرگرم‌ کننده کرده است، گیم‌ پلی بازی است که این روزها این دسته از بازی‌ های موبایل از مخاطبین زیادی برخوردار هستند.

ویژگی های بازی اندروید Iron Marines :

  • وجود بیش از 40 مورد برای ارتقا دادن استراتژی قدرت دفاعی و تهاجمی شما
  • آنلاک کردن مودهای غیر ممکن برای به دست آوردن تجربه ای بی نظیر
  • استفاده از تاکنیک های مختلف در هر مرحله برای رسیدن به پیروزی
  • فرماندهی نیروهای خود در 14 کمپین مختلف در دو جهان گوناگون
  • وجود 9 قهرمان با ویژگی های منحصر به فرد در فرماندهی شما
  • 8 سلاح ویژه برای فشار آوردن بیشتر به دشمنان در میدان نبرد
  • شکت دادن دشمنان قدرتمند در جنگ های حماسی
  • به دست آوردن جوایز مختلف با انجام ماموریت ها
  • حالت های مختلف سختی برای بازیکنان مختلف

ارتش ربات ها، حملات ناگهانی، دفاع از سرزمین و همه و همه در انتظار شما قرار دارد تا با دانلود بازی جدید Iron Marines از وب سایت اندروید ایران از کهکشان در مقابل نیروهای دشمن محافظت کنید؛ همین حالا می توانید جدیدترین نسخه اصلی + نسخه مود به همراه فایل دیتا آن را به صورت رایگان از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید و آن را به منوی دیوایس اندرویدی خود اضافه نمایید تا در چالش‌ های بازی غرق شوید!

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Iron Marines 1.1.3 بازی استراتژی آیرون مارینز اندروید + دیتا + مگامود