دانلود iShredder™ 5 Enterprise Eraser 5.2 حذف دائم فایل و اطلاعات اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود iShredder™ 5 Enterprise Eraser 5.2 حذف دائم فایل و اطلاعات اندروید بسته هستند

دانلود iShredder™ 5 Enterprise Eraser 5.2 حذف دائم فایل و اطلاعات اندروید

iShredder™ 5 Enterprise Eraser اپلیکیشنی بی نظیر برای حذف دائمی فایل ها می باشد که برای سیستم عامل منتشر شده است. شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که بخواهید دستگاه هوشمند اندرویدی خود را بفروشید و یا آن را به دیگران هدیه دهید، در این گونه مواقع شما با خیال راحت فایل های خود را حذف کرده و دستگاه خود را به فرد مورد نظرتان می سپارید اما باید به یاد داشته باشد که فایل هایی که حذف کرده اید به راحتی قابل بازگشت می باشند و افراد سود جو می توانند با استفاده از آن ها از شما اخاذی کنند.

پاک سازی همیشگی و غیر قابل بازگشت اطلاعات و فایل های گوشی

با نصب اپلیکیشن دیگر نگران نبوده و تنها در چند ثانیه فایل های خود را به گونه ای حذف کنید که دیگر قابلیت ریکاوری را نداشته باشند، یادداشت ها، کلمات عبور، عکس ها و… را با خیال راحت حذف کرده و مطمئن باشید که دیگر کسی نمی تواند آن ها را بازگردانی کند. در این اپلیکیشن از الگوریتم های پیشرفته ای نظیر الگوریتم حذف وزارت دفاع آمریکا، نیروی هوایی ایالات متحده، حذف اطلاعات استاندارد ناتو و… استفاده شده است. تنها کافیست سه مرحله حذف فایل ها را پشت سر گذاشته و مطمئن باشید که فایل ها و پوشه های شما دیگر قابلیت بازیابی را ندارند. اپلیکیشنن iShredder™ 5 Enterprise Eraser از تمامی حافظه های موجود نظیر کابل های OTG، حافظه های داخلی، SD کارت اس دی و… پشتیبانی می کند.

ویژگی های برنامه iShredder™ 5 Enterprise Eraser اندروید:

  • روش پاک کردن اطلاعات همانند DoD 5220.22-M E, US Army AR380-19, HMG InfoSec No.5 و….
  • روش های پاک کردن مدرن و امن برای حافظه های فلش (SSD)
  • پاک کردن امن اطلاعات تماس و عکس های شما
  • پاک کردن امن تمامی اطلاعات حافظه رم
  • پشتیبانی فنی از طریق پست الکترونیکی
  • پاک کردن امن فایل ها و پوشه ها
  • پاک کردن امن فایل های موقت
  • پاک کردن امن پیام های کوتاه

برای استفاده از این نرم افزار نهایت دقت را داشته باشید، در صورت پاک شدن اطلاعات توسط این نرم افزار چه به سهو و چه به عمد اطلاعات به هیچ وجه قابل بازگشت نخواهد بود، همچنین این برنامه قابلیت پاک کردن سفارشی یک فایل یا یک تصویر خاص را ندارد و اطلاعات به صورت دسته جمعی پاک می شود.

جدیدترین نسخه پریمیوم برنامه کاربردی iShredder™ 5 Enterprise Eraser را می توانید از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود iShredder™ 5 Enterprise Eraser 5.2 حذف دائم فایل و اطلاعات اندروید