دانلود Kingdom Rises: Offline Empire 1.6 بازی گسترش امپراطوری اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Kingdom Rises: Offline Empire 1.6 بازی گسترش امپراطوری اندروید + مود بسته هستند

دانلود Kingdom Rises: Offline Empire 1.6 بازی گسترش امپراطوری اندروید + مود

19Kingdom Rises: Offline Empireگسترش امپراطوری اثری سرگرم کننده و اعتیاد آور بر اساس مدل بازی های تمدن در سبک و مدیریتی برای پلتفرم اندروید می باشد. این بازی بر اساس جمعیت شکل گرفته است به طوری که شما جمعیت را رشد می دهید و سپس منابع خود را برای شهر خود تولید می کنید تا بتوانید چیزهای دیگر را در شهرک های در حال توسعه خود بسازید و عصرهای مختلف را تجربه کنید. با پیشرفت در بازی، منابع تولیدی بیشتر در دسترس قرار می گیرند و نیروهای مسلح نیز باز هستند، از طریق پیشرفت های تکنولوژی پیشرفت کنید و در نهایت تبدیل به یک مرکز فعالیت های تجاری در یک جامعه پررونق از شهروندان شوید.

در بازی اندروید Grow Empire Rome همانند دیگر بازی های شهرسازی یک شهر کوچک را به یک شهر پیشرفته تبدیل کنید و با به کارگیری استراتژی و مهارت های خود به یک پادشاه بزرگ تبدیل شوید، جمعیت را بالا ببرید، از درآمد حاصل از مالیات منابع تولید کنید، استانداردهای زندگی جامعه خود را افزایش دهید، از طریق پیشرفت های تکنولوژی پیشرفت کنید و در نهایت تبدیل به یک مرکز فعالیت های تجاری در یک جامعه پررونق از شهروندان شوید و به عنوان بزرگترین امپراطوری تاریخ شناخته شوید.

ویژگی های بازی اندروید Kingdom Rises: Offline Empire :

  • استفاده از فن آوری های جدید تحقیقاتی برای کشف ساختمان ها، محصولات و دکوراسیون جدید
  • شروع به ساخت شهر خود و توسعه بخشیدن به آن برای تبدیل یک شهر پیشرفته
  • ساخت یک بازار برای خرید و فروش کالاها و تبدیل شدن به یک مرکز تجاری
  • شروع کردن از یک تمدن قدیمی و تبدیل آن به یک جامعه مدرن و باسواد
  • استفاده از معدن فلزات، سنگ معدن و نفت برای تولید ابزار مورد نیاز
  • خوشحال کردن شهروندان خود با تولیدات بیشتر و رشد سریعتر
  • کشف سرزمین های جدید و گسترش شهر خود، فراتر از مرزها
  • ساخت کارخانجات برای تولید ابزار، جواهر، زره و دیگر کالاها

اگر از طرفداران بازی‌ های استراتژی با مکانیسم مدیریتی هستید، تجربه Kingdom Rises را از خود دریغ نکنید. هم‌ اکنون شما می‌ توانید جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود – پول بی نهایت بازی گسترش امپراطوری را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید و سرزمین های جدید را کشف کنید و به فکر گشترش شهر خود باشید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی کینگدوم رایس بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Kingdom Rises: Offline Empire 1.6 بازی گسترش امپراطوری اندروید + مود