دانلود Lintrux 1.0.3 بازی پازل عالی لینتراکس اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Lintrux 1.0.3 بازی پازل عالی لینتراکس اندروید + مود بسته هستند

دانلود Lintrux 1.0.3 بازی پازل عالی لینتراکس اندروید + مود

Lintrixلینتراکس گیم جدید و فوق العاده با طراحی خاص در سبک _blank برای دستگاه های اندروید می باشد. در اینجا شما باید به کمک کریستال های نور که در مسیرتان قرار دارد به هدف خود برسید، با ایجاد موانع از خودتان دفاع کنید و با کشف تاکتیک های جدید به نتایج بهتری دست بیابید. با استفاده از قدرت های مختلف کریستال در برابر دشمنان از خودتان و نور محافظت کنید و بدین ترتیب بیش از 70 مرحله چالش‌ برانگیز را در 5 کهکشان بی همتا و پهناور پشت سر بگذارید.

گرافیکی منحصر به فرد به همراه موسیقی متن بی نظیر شما را در دنیای شگفت آور Lintrix غوطه ور خواهد کرد؛ تلاش کنید تا بتوانید راه های جدیدی بیابید و توانایی های جدید خود را در جهانی تازه و پهناور کشف کنید و بر انواع چالش ها غلبه کنید و اجازه ندهید هیچ چیز شما را متوقف کند، یافتن راه های جدید که هیچکس توان و تحملش را ندارد یک هنر بزرگ است! تا دیر نشده بجنبید و بیاموزید.

ویژگی های بازی لینتراکس اندروید Lintrux :

  • دارا بودن 70 مرحله چالش‌ برانگیز در 5 کهکشان بی همتا و پهناور
  • گیم پلی فوق العاده زیبا و چالش برانگیز در سبک Puzzle
  • موسیقی متن بی نظیر الهام بخش و متناسب با محیط
  • یادگیری مهارت های جدید در داستانی حیرت انگیز
  • بازی خارق العاده در سبک پازل در تم اکشن
  • ورود به فضاهای جدید در هر مرحله از بازی
  • ماجراجویی در جهانی تازه و پهناور

اگر از مریدان به بازی پازل و فکری اندروید هستید که نسبت به بازی های مشابه دارای گیم پلی منحصر به فرد و خاصی باشد ما به شما بازی فوق العاده Lintrux را پیشنهاد می دهیم که همین حالا می توانید با توجه به مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی و اسکرین شات های موجود تصمیم نهایی را برای دانلود و نصب نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) بازی لینتراکس از وب سایت اندروید ایران بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Lintrux 1.0.3 بازی پازل عالی لینتراکس اندروید + مود