دانلود Lumosity Full 2.0.12847 لوموسیتی برنامه تقویت هوش اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Lumosity Full 2.0.12847 لوموسیتی برنامه تقویت هوش اندروید بسته هستند

دانلود Lumosity Full 2.0.12847 لوموسیتی برنامه تقویت هوش اندروید

Lumosity – Brain Trainingلوموسیتی برنامه ای جذاب و کاربردی برای به شما می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. با نصب این برنامه و استفاده از آن به جمع 70 میلیون کاربر پرداخته و علاوه بر به چالش کشیدن توانایی های ذهن خود، توانایی های خود را با دیگران مقایسه کنید، بیش از 25 بازی مختلف در اپلیکیشن لوموسیتی به کار رفته است که هر کدام از آن ها قسمت های مختلفی از ذهن و توانایی های شما را به چالش می کشند.

تمامی _blank تان می شوند، کافیست بازی تقویت حافظه Lumosity را شروع کرده و در مدت 15 تا 20 دقیقه تمامی قابلیت ها و توانایی های ذهن خود را در معرض آزمون قرار دهید. نتایج به دست آمده توسط شما در گروه های مختلف با امتیازات گوناگون قابل مشاهده بوده و می توانید در هر دوره آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید. در هنگام پایان هر بازی بیشترین امتیاز کسب شده در آن بازی توسط برترین کاربر به نمایش در آمده و شما می توانید امتیازات خود را با آن مقایسه کنید.

لوموسیتی چیست ؟

Lumosity نام یک موسسه‌ تحقیقاتی است که در زمینه‌ یافتن راهکارها به منظور افزایش سطح هوش، ذکاوت و بهبود حافظه‌ افراد کار می‌ کند. این موسسه را می‌ توان یکی از برترین نهادها در این زمینه دانست. موسسه‌ لوموسیتی توسط فردی به نام دکتر مایکل اسکنلون، فارغ التحصیل رشته‌ عصب‌ شناسی در مقطع دکتری از دانشگاه استنفورد آمریکا که سال‌ ها در زمینه پرورش ذهن و فکر افراد تحقیقات جامعی نموده، تاسیس شده است.
دانلود Lumosity بازی تقویت هوش و حافظه لوموسیتی برای اندروید

ویژگی های برنامه Lumosity اندروید :

  • افزایش توانایی های شما در دوره های مختلف و نمایش نمودار پیشرفت
  • مقایسه امتیازات کسب شده توسط شما با بهترین کاربران در هر بازی
  • نمایش تمامی قدرت های ذهنی شما تنها در مدت 20 دقیقه
  • به چالش کشیدن ذهن و رقابت با بیش از 70 میلیون نفر
  • نمایش امتیازات کسب شده توسط شما در هر قسمت
  • دسته بندی بازی ها در گروه های مختلف

و….
جدیدترین نسخه فول و کرک شده [Lifetime Subscription] بازی تقویت هوش و حافظه Lumosity را می توانید از اندروید ایران دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Lumosity Full 2.0.12847 لوموسیتی برنامه تقویت هوش اندروید