دانلود Merge Dragons! 1.9.1 بازی پازل متفاوت ترکیب اژدها اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Merge Dragons! 1.9.1 بازی پازل متفاوت ترکیب اژدها اندروید + مود بسته هستند

دانلود Merge Dragons! 1.9.1 بازی پازل متفاوت ترکیب اژدها اندروید + مود

Merge Dragonsترکیب اژدها عنوانی جدید، سرگرم کننده و دوست داشتنی در سبک  همراه با گرافیک اچی دی خارق العاده‬‎ می باشد که به تازگی در مارکت جهانی گوگل پلی برای سیستم عامل اندروید ارائه و معرفی شده است. پازلی است که در آن می توانید دنیای بزرگ اژدهایان را کشف کرده و با در کنار هم دادن اشیاء در کنار یکدیگر اشیاء بهتری بسازید. داستان Merge Dragons در دنیای خیالی میان ابرها روایت می شود جایی که همه موجودات در صلح و دوستی در کنار یکدیگر زندگی می کنند تا اینکه با وارد شدن موجودات شیطانی همه چیز به هم می ریزد و امید همه به دستان جادویی شما دوخته می شود تا با قرار دادن تخم های اژدها، درختان، گنجینه ها بار دیگر صلح را به این دنیای دوست داشتنی بر گردانید.

با قرار دادن تخم های اژدهاها در کنار هم اژدهای قدرتمندی به وجود می آید که می توانید با تکامل آن ها از اژدها در مرحله بعد استفاده کنید. ویژگی‌ های این بازی را می‌ توان در یک جمله خلاصه کرد؛ گرافیک رنگارنگ به همراه بیش از 600 معمای جذاب برای به چالش کشاندن ذهنتان، تست مهارت های خود با بیش از 140 مرحله و معماهای چالش برانگیز، کشف 17 نژاد مختلف از اژدها ها و رشد آن ها در یک فرآیند 8 مرحله ای که بدون شک نظر شما علاقه مندان به این سبک را به خودش جلب خواهد نمود.

ویژگی های بازی اندروید Merge Dragons :

  • امکان قرار دادن تمام اشیاء موجود در بازی از ساختمان ها، ستاره ها درختان و غیره در کنار یکدیگر
  • کشف بیش از 17 اژدها و قدرتمندتر کردن آن ها در هشت مرحله برای ساخت یک اژدها جدید
  • کنار هم قرار دادن تخم اژدها کنار هم برای ایجاد اژدها و استفاده از آن ها برای حل پازل ها
  • قرار دادن سه شی در کنار هم برای تبدیل آن ها به یک شی قدرتمندتر
  • کشف گایا در هر مرحله و کنار هم قرار دادن آن ها برای ساخت زندگی
  • کشف بیش از 500 شی مختلف برای تطبیق دادن آن ها

بازی Merge Dragons که برای تبلت ها کاملا بهینه سازی شده است و برای اجرا نیاز به اینترنت ندارد هم اکنون توسط وب سایت اندروید ایران برای شما مهیا شده است و شما می توانید همین حالا جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود – پول نامحدود آن را به طور رایگان دانلود کنید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Merge Dragons! 1.9.1 بازی پازل متفاوت ترکیب اژدها اندروید + مود