دانلود Mini Guns 1.0.08 بازی استراتژی خارق العاده ارتش فسقلی ها اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Mini Guns 1.0.08 بازی استراتژی خارق العاده ارتش فسقلی ها اندروید بسته هستند

دانلود Mini Guns 1.0.08 بازی استراتژی خارق العاده ارتش فسقلی ها اندروید

Mini Gunsاسلحه های کوچک بازی جدید و سرگرم کننده با گرافیک خیره کننده اچ دی در ژانر کارتی و نبرد به صورت PVP برای اسمارت‌ فون‌ های اندروید و آیفون می باشد که در آن می توانید ارتشی از فسقلی ها را تشکیل دهید و راهی میدان نبرد کنید. سازمان فرماندهان، معادن کلیدی شما را به تصرف خود در آورده و آماده یک حمله عظیم به پایگاه تان است، بنابراین جای هیچگونه معطلی وجود ندارد و باید بلافاصله نیروهای خود را برای رسیدن به خط مقدم آماده کرده و با استفاده از تانک و هلیکوپترها از پایگاه خود در مقابل دشمن دفاع کنید.

اگر یک تاکنیک و استراتژی خوب برای دفاع از قلعه خود ندارید بهتر است از شکست ها درس بگیرید، چرا که همواره گفته شده است که هر شکستی مقدمه پیروزی است. هنگامی که قدرت فرماندهی خود را در میدان نبرد ثابت کنید جوایز مختلفی نظیر طلا یا نیروهای افسانه ای به شما تعلق می گیرد که با استفاده از آن ها می توانید دشمن را در مراحل بعدی ساده تر شکست دهید. در Mini Guns قدرت واحدهای جنگی تان را می توانید در نبردهای مختلف آزمایش کنید، انتخاب ماموریت ها نیز به عهده خودتان است. یادتان باشد استفاده به موقع از واحدهای جنگی و اتخاذ تاکتیک های مناسب کلید موفقیت شما هستند، در هر نبردی که پیروز شوید مقداری سکه طلا بدست خواهید آورد که از آن می توانید برای خرید واحدهای جنگی بهتر برای مبارزات بعدی خود استفاده کنید.

ویژگی های بازی اندروید Mini Guns :

  • امکان متحد شدن با کاربران دیگر و رد و بدل کردن واحدهای جنگی با هم
  • ارتقاء رتبه خود میان سایر فرماندهان با پیروزی های بیشتر در میدان نبرد
  • به دست آوردن طلا و نیروهای افسانه ای پس از پیروزی در هر مرحله
  • استفاده از سربازهای پیاده نظام زرهی و هوایی
  • کشف واحدهای کمیاب، حماسی و افسانه ای
  • امکان شرکت در مبارزات دو در مقابل دو

آیا تا به حال فکر کرده اید که تا چه اندازه می توانستید فرمانده موفقی در میدان نبرد باشید؟! خوب الان وقتش رسیده که پاسخ سوال خود را با دانلود بازی Mini Guns از وب سایت اندروید ایران پیدا کنید. همین حالا می توانید با توجه به مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی و اسکرین شات های موجود جدیدترین نسخه آن را به صورت رایگان دانلود کنید و از یک بازی مبارزه ای و استراتژی لذت ببرید.

  1. برای بازی تا به این لحظه مودی ریلیز نشده؛ به محض ریلیز مود به پست اضافه خواهد شد.
  2. بازی آنلاین بوده و اتصال اینترنت پایدار (ترجیحا Wi-Fi) به صورت دائمی الزامیست.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Mini Guns 1.0.08 بازی استراتژی خارق العاده ارتش فسقلی ها اندروید