دانلود Olympus Rising 3.7.1 بازی استراتژی خارق العاده المپیوس اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Olympus Rising 3.7.1 بازی استراتژی خارق العاده المپیوس اندروید بسته هستند

دانلود Olympus Rising 3.7.1 بازی استراتژی خارق العاده المپیوس اندروید

Olympus Risingقیام خدایان کوه (المپیوس) یکی از جذاب‌ ترین و نوآورانه‌ ترین بازی‌ های نقش محور ترکیبی از سبک ، دفاع از قلعه و MOBA برای دستگاه های هوشمند مبتنی بر سیستم‌ عامل‌ های اندروید و آیفون می باشد. داستان بازی را اینگونه از زبان سازنده بیان می کنیم: “زئوس و برادرش هادس محبوبیت بسیار زیادی میان اساطیر به دست می آورند، این کار باعث برانگیختن حسادت اساطیر یونانی و در پی آن شورشی عظیم می شود، به واسطه این هرج و مرج، کوه المپ نابود شده و تمامی جزایر پیرامون آن به اسارت دشمنان می افتند.” هم اکنون شما در نقش یک بازیکن وظیفه دارید تا با کمک زئوس و هادس یونان را بازسازی کند و با ساخت ساختمان های گوناگون که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد نظیر سربازهای جدید، وسایل دفاعی و دریافت منابع هستند، قدرتمندتر شوید.

 Olympus Rising این امکان را به شما داده تا مسیری که حریف تا رسیدن به خط پایان طی می کند، وسایل دفاعی بگذارید. بنابراین قابلیت ساخت دیوار یا برج های حمله را دارید، از طرف دیگر هنگام دفاع از نیروهای خودی قابلیت انتخاب سربازهای گوناگون و حمله آن ها به صورت دسته ای را دارید. گرافیک بازی خیزش کوه المپوس با کیفیت عالی و بینظیری در فضاهای متنوع و متناسب با آن ارائه شده است، سربازها دارای انیمیشن های مختلف بوده و با نزدیک کردن دوربین بازی به نبردها، بهتر می توانید به این موضوع پی ببرید. طراحی محیط و نیروها هم به واسطه رنگ بندی شاد خود به خوبی دل بازیکن ها را می ربایند. موسیقی مناسب با حال و هوای بازی که خوشبختانه Olympus Rising از آن بی بهره نیست.

ویژگی های بازی اندروید Olympus Rising :

  • استفاده از قابلیت های منحصر به فرد قهرمانان خود و لزوم اتخاذ یک مناسب در بازی
  • ساخت مکانی شبیه به آکروپلیس برای نمایش گذاشتن شکوه و عظمت خود
  • امکان فرماندهی ارتش های بزرگ و فتح امپراطوری های دیگر به هر تعداد
  • امکان اتحاد با دیگر بازیکنان، فرمان راندن بر کوه المپ به کمک یکدیگر
  • به خدمت گرفتن قهرمانان افسانه ای و ارتقای آن ها تا حد یک خدا
  • گرافیک سه بعدی حیرت انگیز و به تصویر کشیدن بزرگی خدایان
  • امکان گسترش امپراطوری خود در دنیای ریسک پذیر
  • احضار هیولاهای افسانه ای برای دفاع از Olympus
  • تبدیل به دژی غیر قابل نفوذ برای خود

اگر از علاقه مندان به بازیهای Strategy هستید بدون شک Olympus Rising با دارا بودن داستانی خاص؛ موسیقی خوب و جلوه های صوتی و طراحی خوب برای ساعت ها شما را به گوشی میخکوب خواهد نمود؛ همین حالا می توانید با توجه به مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود تصمیم نهایی را برای دانلود و نصب نسخه اصلی بازی اکشن توسعه کوه المپ بگیرید.

  1. بازی آنلاین بوده و اتصال اینترنت پایدار (ترجیحا Wi-Fi) به صورت دائمی الزامیست.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Olympus Rising 3.7.1 بازی استراتژی خارق العاده المپیوس اندروید