دانلود OpenSignal 5.18 ردیابی سیگنال و تست سرعت اینترنت اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود OpenSignal 5.18 ردیابی سیگنال و تست سرعت اینترنت اندروید بسته هستند

دانلود OpenSignal 5.18 ردیابی سیگنال و تست سرعت اینترنت اندروید

3G 4G WiFi Maps & Speed Test OpenSignalاوپن سیگنال برنامه ای کاربردی برای نمایش نقاط تحت پوشش اینترنت 3G و 4G بر روی نقشه بوده که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. یکی از مشکلات کاربران برای استفاده از اینترنت های نسل جدید تشخیص ندادن نقاط تحت پوشش می باشد، برنامه OpenSignal با دیتابیسی عظیم از مکان برج های آنتن دهی نقاط تحت پوشش را بر روی به شما نشان می دهد. این اپلیکیشن علاوه بر نمایش نقاط تحت پوشش می تواند با بهینه سازی تنظیمات دستگاه شما سرعت ارسال و دریافت داده ها را افزایش داده و به میزان قابل توجهی در بهینه سازی شبکه به شما کمک کند.

تست سرعت اینترنت و مشاهده آنتن های مخابراتی با اوپن سیگنال

از تست سرعت برنامه اوپن سیگنال بهره برده و سرعت واقعی اینترنت خود را در هر لحظه مشاهده و _blank رایگان نیز یاد کرد زیرا با نشان دادن سیگنال های محلی وای فای نقاط وای فای بدون پسورد را به شما نشان می دهد. برنامه OpenSignal نقاط مختلف را از نظر سرعت اینترنت دسته بندی کرده که به شما کمک می کند بهترین نقظه را برای استفاده از اینترنت انتخاب کنید، علاوه بر این می توانید نقاط تحت پوششی که در برنامه ثبت نشده اند را شناسایی کرده و با معرفی آن ها به سازندگان برنامه به گسترش مکان تحت پوشش برنامه کمک کنید.

ویژگی های برنامه OpenSignal اندروید :

  • امتیاز دهی به نقاط مختلف برای تعیین بهترین و بدترین سرعت اینترنت در هر منطقه
  • نمایش نقاط تحت پوشش 3G و 4G بر روی صفحه نمایش
  • تقویت سرعت اینترنت و سرعت ارسال و دریافت داده ها
  • تست سرعت اینترنت و نمایش سرعت واقعی
  • تفکیک نقاط تحت پوشش بر روی نقشه
  • نمایش سیگنال های عمومی وای فای
  • مشاهده برج های سلولی محلی

اگر به دنبال آن هستید که از وضعیت آنتن دهی و نقاط تحت پوشش اینترنت 3G و 4G و همچنین سرعت اینترنت گوشی اندرویدی خود آگاه شوید به هیچ وجه اپلیکیشن کاربردی 3G 4G WiFi Maps & Speed Test (OpenSignal) را از دست ندهید! جدیدترین نسخه آن را به صورت رایگان می توانید از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود OpenSignal 5.18 ردیابی سیگنال و تست سرعت اینترنت اندروید