دانلود Operation: New Earth 1.8.1 بازی استراتژی عملیات نجات زمین اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Operation: New Earth 1.8.1 بازی استراتژی عملیات نجات زمین اندروید بسته هستند

دانلود Operation: New Earth 1.8.1 بازی استراتژی عملیات نجات زمین اندروید

Operation: New Earthعملیات نجات زمین عنوان یک بازی آنلاین، زیبا و سرگرم کننده در سبک و مبارزه ای مدرن برای اندروید است که در آن می توانید رهبری گروهی از نیروهای پیشرفته نظامی را بر عهده گرفته و در برابر حمله خصمانه متهاجمین بیگانه از زمین دفاع کنید. داستان بازی از آنجا آغاز می شود که نیروهای فضایی قصد یک حمله همه جانبه به زمین را دارند و قصد دارند تا زمین، خانه شما، خانواده شما و همه چیز را نابود کنند، در این میان شما کنترل نیروهایی زبده و با فناوری های پیشرفته را بر عهده خواهید گرفت و از زمین در مقابل این بیگانگان دفاع خواهید کرد.

اتحاد تشکیل دهید، منابع مختلف جمع آوری کنید و از تکنولوژی رباتیک برای بالا بردن سطح قلعه ها و تجهیزات نظامی پایگاه بهره ببرید. به یاد داشته باشید که تنها محافظ شما در برابر بیگانه ها؛ پایگاه و تاسیسات نظامی است، پس برای پیشرفت و ایجاد امکانات جنگی جدید و قدرتمندتر باید این تاسیسات را سالم نگه دارید. عنصری بسیار قدرتمند به نام نوترونیوم (Neutronium) توسط موجودات فضایی مهاجم به زمین وارد شده است که هیچ شباهتی به دیگر عناصر زمینی ندارد.

این عنصر خطرناک به وسیله یک شهاب سنگ وارد زمین شده و معادلات را تغییر داده است، باید از این عنصر برای تقویت ارتش خود بهره برده و تکنولوژی نظامی خویش را پیشرفته تر کنید تا بتوانید به توانمند ترین نیروی سایبری که بشر دیده است، مبدل شوید. در طول بازی می توانید فناوری های پیشرفته را کشف کرده و برای تقویت مواضع دفاعی خود از آن استفاده نمایید، از قابلیت های جالب New Earth امکان گفت و گو کردن و مبادله منابع با سایر کاربران است که باعث می شود تا بتوانید در کنار دوستان خود از انجام این بازی لذت ببرید.

ویژگی های بازی اندروید Operation: New Earth :

 • ساخت ارتش قدرتمند شامل نیروهای پیاده نظام و ماشین های جنگی برای مقابله با بیگانگان
 • امکان استفاده از استراتژی های مختلف در نبردها و حمله های خود به دشمنان
 • گفت و گو و مبادله منابع با سایر کاربران و دفاع کردن از زمین در کنار هم
 • ساخت پایگاه و استفاده از تکنولوژی های جدید برای قدرتمندتر کردن آن
 • امکان پیوستن به اتحادها برای ساخت یک شبکه قدرتمند دفاعی
 • ارتقا نیروهای خود برای موثر تر کردن آن ها در مبارزات
 • ملحق شدن به سایر کاربران در نبردهای آنلاین
 • مبارزه در فضاسازی های واقعی و متعدد
 • آنلاک کردن سلاح و تجهیزات جنگی

زمینی که ما می شناسیم در حال نابود شدن است و تنها امید نجات آن شما هستید، پس با دریافت بازی Operation: New Earth از وب سایت اندروید ایران عملیات نجات زمین را آغاز کنید و این کره خاکی را از متجاوزین پس بگیرید و با دفاع از داشته های خویش نگذارید هیچ دشمن، بیگانه و یا انسانی سد راهتان شود؛ همچنین شما قادرید قبل از دانلود ابتدا مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، اسکرین شات ها و تریلری از گیم پلی بازی را مشاهده کرده و بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

 1. برای بازی تا به این لحظه مودی ریلیز نشده؛ به محض ریلیز مود به پست اضافه خواهد شد.
 2. بازی آنلاین بوده و اتصال اینترنت پایدار (ترجیحا Wi-Fi) به صورت دائمی الزامیست.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Operation: New Earth 1.8.1 بازی استراتژی عملیات نجات زمین اندروید