دانلود Perfectly Clear 4.3.4 برنامه روتوش حرفه ای عکس اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Perfectly Clear 4.3.4 برنامه روتوش حرفه ای عکس اندروید بسته هستند

دانلود Perfectly Clear 4.3.4 برنامه روتوش حرفه ای عکس اندروید

Perfectly Clearپرفکتلی کلیر برنامه روتوش حرفه ای عکس و گرفتن تصاویر هوشمندانه با استفاده از دوربین گوشی هوشمند اندرویدی می باشد. این برنامه یکی از حرفه ای ترین و هوشمندانه ترین برنامه های عکاسی برای اندروید می باشد که با 18 قابلیت اصلاح خودکار تصاویر توانسته است سرآمد برنامه های موجود در بازار باشد.

بدون نیاز به ویرایش های خسته کننده تصاویری با نهایت کیفیت تهیه کرده و آن ها را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی نظیر _blank و… به اشتراک بگذارید، این برنامه به صورت خودکار پس از تهیه تصاویر کیفیت آن ها را افزایش داده و مشکلات آن ها را بر طرف می کند. به رنگ ها جان داده و آن ها را زنده تر می کند، تنها در چند ثانیه تا 200 تصویر از خود تهیه کرده و هر کدام که بهتر است برای خود انتخاب کنید. اگر تاکنون در شب عکس هایی از خود تهیه کرده باشید حتما متوجه قرمزی چشم ها در تصاویر می باشید، اما توسط نرم افزار پرفکتلی کلیر این مشکل بر طرف شده و علاوه بر آن چین و چروک و لاغری صورت نیز بر طرف می شود.

پرفکتلی کلیر برنامه قدرتمند ویرایش عکس برای اندروید

نرم افزار Perfectly Clear امکان تنظیم نور بخش یا کل تصویر را دارد و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با تنظیم کردن نور تصاویر خود جلوه های بی نظیری به آن اضافه کنید؛ البته توجه داشته باشید که تنظیم نور در برنامه بسیار واقعی انجام می شود و نه تنها تصاویر شما خراب نخواهد شد، بلکه شاهد به وجود آمدن تصاویری شگفت انگیز نیز خواهید بود. همچنین این برنامه علاوه بر روتوش و ویرایش خودکار تصاویر قابلیت ها و ویژگی های یک دوربین تمام دیجیتال را نیز به شما هدیه می دهد، قابلیت HDR به صورت خودکار و پیش فرض فعال بوده و کیفیت تصاویر را افزایش می دهد. تصاویر 360 درجه خود را به راحتی تهیه کرده و مشکلات آن را به صورت تمام خودکار بر طرف کنید.

ویژگی های برنامه Perfectly Clear اندروید:

  • برطرف کردن مشکل چین و چروک و لاغری صورت و همچنین قرمزی چشم ها و….
  • توانایی گرفتن تا 200 تصویر پشت سر هم تنها در چند ثانیه
  • تنظیم رنگ بندی و پویا کردن رنگ های موجود در تصویر
  • ویرایش تصاویر به صورت خودکار پس از تهیه تصاویر
  • پشتیبانی از دو دوربین دستگاه های هوشمند
  • دارای 18 قابلیت برای ویرایش خودکار تصاویر
  • برطرف کردن مشکل تصاویر تیره و کم رنگ
  • توانایی ویرایش دستی تصاویر
  • ایجاد تصاویر پانوراما

و….
هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه آنلاک شده اپلیکیشن ویرایش تصویر Perfectly Clear را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Perfectly Clear 4.3.4 برنامه روتوش حرفه ای عکس اندروید