دانلود PingTools Pro 4.13 برنامه قدرتمند ابزار شبکه برای اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود PingTools Pro 4.13 برنامه قدرتمند ابزار شبکه برای اندروید بسته هستند

دانلود PingTools Pro 4.13 برنامه قدرتمند ابزار شبکه برای اندروید

PingTools Proپینگ تولز مجموعه مفید و کاربردی از ابزار های شبکه برای سیستم عامل می باشد که به شما امکانات جالب و مختلفی را ارائه می کند. در دنیای اینترنتی و امروزی اصطلاحات و دستورات متفاوتی وجود داشته که کاربران حرفه ای به آن تسلط بیشتری دارند. پینگ دستوری است که از آن برای سنجش فاصله زمانی اتصال بین دو دستگاه در شبکه استفاده می شود. دستور ping در تمام سیستم عامل ها قابل استفاده بوده و می توان دستورات لازم را برای به دست آوردن اطلاعات مختلف وارد نمود. به صورت کلی پینگ به زمان بارگزاری اطلاعات از روی هاست یک سرور توسط اینترنت بر روی کامپیوترهای خانگی گفته شده و توسط سایت های تست سرعت می توان این میزان را بر اساس معیارهای جهانی به دست آورد.

از جمله قابلیت های برتر برنامه PingTools می توان به Whois دامنه، تست سرعت پینگ، به دست آوردن اطلاعات وای فای و بسیاری دیگر نام برد. پینگ تولز می تواند اطلاعات شبکه های بی سیم وای فای را نظیر پورت اتصال، آی پی و مک آدرس را در اختیار کاربران قرار دهد. قابلیت پینگ هم نیازمند توضیح نبوده و می توانید با استفاده از امکانات نسخه پیشرفته این برنامه تا حد قابل قبولی سرعت آن را افزایش دهید.

قابلیت های اپلیکیشن PingTools Pro اندروید:

  • جستجوی پیشرفته و قابلیت اتصال به صورت دستی به وای فای
  • به دست آوردن اطلاعات مودم همانند مک آدرس و آی پی و….
  • قابلیت به نمایش گذاشتن DNS های دامنه های متفاوت
  • به دست آوردن اطلاعات صاحبین دامین با یک کلیک
  • نمایش سرعت اتصال وای فای به صورت لحظه ای

Ping :

مطلع شدن از اتصال دو کامپیوتر در شبکه و یا فهمیدن میزان زمان تاخیر بین آن ها

Tracerout:

نمایش مسیر بسته های اطلاعاتی از دستگاه شما به سرور هدف

Port scanner :

مشاهده یک لیست از پورت های باز بر روی دستگاه از راه دور

Whois :

دستیابی به اطلاعات کاملی در مورد ثبت کننده یک دامین، ارگان، اطلاعات تماس و …

UPnP scanner :

نمایش دستگاه های UPnP در شبکه محلی شما، دستیابی به آدرس IP روتر، کنسول بازی مانند Xbox یا PlayStation، سرورهای رسانه ها و دستگاه های دیگر

پشتیبانی از تلویزیون های سازگار با DLNA و جعبه های رسانه ای (Samsung AllShare, LG SmartShare)

Wi-Fi scanner :

ابزاری است که لیستی از نقاط دسترسی در اطراف شما را نشان می دهد. علاوه بر این، شما می توانید ایجاد کننده نقطه دسترسی، سطح سیگنال و بسیاری از اطلاعات دیگر را پیدا کنید، همچنین می توانید از نمودار آن برای درک بصری استفاده کنید.

Subnet scanner :

این ابزار می تواند زیر شبکه های وای فای شما را برای پیدا کردن میزبان دیگر اسکن کند. اسکنر می تواند میزبان را از طریق Ping و یا چک کردن پورت های TCP متعدد بررسی کند.

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم ابزار پینگ و اتصالات اینترنتی PingTools Pro را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود PingTools Pro 4.13 برنامه قدرتمند ابزار شبکه برای اندروید