دانلود Search Duplicate File 4.42 نرم افزار حذف فایل تکراری اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Search Duplicate File 4.42 نرم افزار حذف فایل تکراری اندروید بسته هستند

دانلود Search Duplicate File 4.42 نرم افزار حذف فایل تکراری اندروید

Search Duplicate File یک برنامه بسیار کاربردی است که به شما این امکان را می دهد تا فایل های یکسان خود را شناسایی کرده و آن ها را حذف نمایید. این کار باعث می شود تا علاوه بر حذف کردن فایل های مشابه تا میزان قابل توجهی سرعت گوشی با توجه به افزایش فضای آزاد بهبود یابد. کم بودن فضا در گوشی ها و تبلت های و اشغال شدن آن توسط فایل های مختلف تا سر حد مجاز خود یکی از دلایل کم شدن سرعت و داغ شدن دستگاه های اندرویدی است.

یکی از مشغله های ذهنی کاربران فراموش شدن وجود برخی فایل ها در گوشی و دانلود مجدد آن ها می باشد. فایل هایی که کاملا یکسان بوده ولی در مسیر های مختلف وجود دارند و کاربر از وجود آن ها بی خبر است. اپلیکیشن کاربردی Search Duplicate File می تواند تمامی فایل های شما را به سرعت اسکن نموده و فایل های مشابه صوتی، تصاویر و ویدئو و … را در اختیار شما قرار دهد. این ابزار با استفاده از قابلیت اختصاصی خود و با توجه به یکسان بودن شیوه و ساختار نوشتاری در حافظه گوشی فایل ها را تشخیص داده و تنها یک برنامه جهت یافتن فایل ها از روی شباهت اسمی نمی باشد. فایل های مختلف پس از جستجو را با استفاده از پلیر داخلی برنامه اجرا کرده و پس از اطمینان به حذف کردن آن ها اقدام کنید.

قابلیت های برنامه Search Duplicate File اندروید:

▣ قابلیت فیلتر کردن جستجو برای یافتن تصاویر، فیلم ها، صداها، اسناد، apk و …
▣ یافتن انواع فایل های مشابه و تکراری با پسوند های مختلف به صورت هوشمند
▣ توانای ثبت تصاویر چند تایی همانند پرتره های گروهی و شات های متوالی
▣ قابلیت مشاهده و کسب اطمینان از تکراری بودن با پلیر داخلی برنامه
▣ قابلیت جستجو در حافظه داخلی و کارت حافظه و اتصال فلش با OTG
▣ انتخاب فایل های تکراری به صورت هوشمند برای حذف کردن آن ها
▣ پشتیبانی از نسخه های جدید سیستم عامل اندروید
و …

اپلیکیشن Search Duplicate File که به تازگی منتشر شده با قیمت 2 دلار در موجود بوده که وب سایت “” آن را به صورت رایگان در اختیار شما کاربران اندرویدی قرار داده است، هم اکنون می توانید با یک لمس به صورت مستقیم دانلود کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Search Duplicate File 4.42 نرم افزار حذف فایل تکراری اندروید