دانلود Shadow Fight 2 1.9.31 بازی اکشن مبارزه سایه 2 اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Shadow Fight 2 1.9.31 بازی اکشن مبارزه سایه 2 اندروید + مود بسته هستند

دانلود Shadow Fight 2 1.9.31 بازی اکشن مبارزه سایه 2 اندروید + مود

Shadow Fight 2مبارز تاریکی 2 بازی بسیار هیجان انگیز از سری و آرکید می باشد که یادآور جنگ های جذاب با سلاح های سرد و و قهرمانان افسانه ای سامورایی می باشد. این بازی دارای گرافیک عالی و خیره کننده ای است که می تواند ساعت ها هر گیمری را به خود مشغول نماید. داستان بازی مبارزه سایه از این قرار است که اهریمنان می خواهند دنیا را با نیروی اهریمنی خود در دست گرفته و سیاهی همه دنیا را فرا گرفته است.

بازی پرطرفدار و معروف شادو فایت Shadow Fight 2

قهرمان افسانه ای ما در بازی Shadow Fight 2 با قدرت حیرت انگیز و هوش شما می خواهد تمام دنیا را از سیاهی رهانده و صلح را در تمام دنیا برقرار نماید. تمامی سلاح های سرد در اختیار شما خواهد بود تا به جنگ با تاریکی رفته و با نیرو و استراتژی های خاص هر سلاح دشمنان را حیرت زده و نابود کنید. گرافیک بازی شادو فایت در سطح عالی قرار داشته و واکنش قهرمان به فرمان های شما، کاملا سریع و بدون نقص می باشد، همچنین Shadow Fight از موتور گرافیکی بسیار عالی بهره مند بوده که توانایی پردازش انیمیشن های خاص را به این بازی داده است.

قهرمان این داستان در اختیار شماست تا با هر لمس شما بر صفحه گوشی از نیروی بالای دفاعی و بدنی استفاده کرده و عکس العمل هایی همچون پریدن، دویدن، شمشیر زدن و… را انجام دهد. این بازی از کلیدهای کنترلی کاملا جدید و کاملی بهره گرفته که کنترل قهرمان داستان را تا حد بسیار زیادی بهبود بخشیده است. سلاح های جذاب قدیمی همچون خنجر، شمشیر سامورایی، نیزه، ستاره و… به جذابیت های این بازی اضافه خواهد کرد.

ویژگی های بازی Shadow Fight 2 اندروید:

  • بهره گیری از گرافیک و انیمیشن های جدید به لطف موتور گرافیکی قوی بازی
  • قابلیت ارتقای نیرو و شخصی سازی سلاح ها و لباس های قهرمان داستان
  • صداهای کاملا هماهنگ و جذاب همچون صدای باد در حین شمشیر زنی
  • مبارزه و شکست دشمنان خود با کنترل های لمسی و بصری بی نظیر
  • قابلیت مبارزات آنلاین با حجم وسیعی از کاربران دیگر در سراسر جهان
  • وجود 6 سرزمین متفاوت و ماموریت های متفاوت و جذاب
  • نبردهای حماسی با انواع و اقسام دشمنان قدرتمند
  • مبارزه در صحنه های بی نظیر و به یاد ماندنی
  • گرافیک فوق العاده جذاب و خیره کننده

اگر از طرفداران عناوین مبارزه ای هستید به هیچ وجه عنوان جذاب و زیبا Shadow Fight 2 را از دست ندهید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی اکشن شادو فایت 2 بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Shadow Fight 2 1.9.31 بازی اکشن مبارزه سایه 2 اندروید + مود