دانلود Shoot Like Hell: Swine vs Zombies 1.0.27 بازی شلیک جهنمی: خوک ها در برابر زامبی ها اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Shoot Like Hell: Swine vs Zombies 1.0.27 بازی شلیک جهنمی: خوک ها در برابر زامبی ها اندروید بسته هستند

دانلود Shoot Like Hell: Swine vs Zombies 1.0.27 بازی شلیک جهنمی: خوک ها در برابر زامبی ها اندروید

Shoot Like Hell: Swine vs Zombiesشلیک جهنمی: خوک ها در برابر زامبی ها عنوانی بسیار زیبا در سبک _blank یکی از تازه‌ ترین آثار اندرویدی محسوب می‌ شود که با محوریت جدال بین خوک و زامبی، گیم پلی به شدت اعتیاد آور، همراه با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی در سبک کارتونی و امکان بازی چند نفره آنلاین در محیطی هیجان انگیز، فصول و رویدادهای پر از محتوای جدید و شگفت انگیزی را به ارمغان می‌ آورد. با نصب بازی Shoot Like Hell بر روی اسمارتفون تان یکی از بهترین بازی های مولتی پلیر در سبک زامبی را تجربه خواهید کرد و تجربه‌ ای متفاوت، جدید و تازه را به شما ارائه می‌ کند!

شما می توانید در Shoot Like Hell: Swine vs Zombies به نیروهای دیگر ملحق شده و با تشکیل یک تیم مراحل را با یکدیگر پشت سر بگذارید، در بازی سلاح های مختلفی نیز وجود دارد که می توانید آن ها را به دست آورده و با استفاده از سکه ها و الماس هایی که در بازی بدست می آورید می توانید سلاح هایتان را ارتقا دهید، همچنین وقتی سطح تان بالاتر رفت سلاح هایتان نیز به طور خودکار به مدل های برتر ارتقا خواهند یافت تا بتوانید در مقابل حمله زامبی های قدرتمند مقاومت کرده و آن ها را شکست دهید. فراموش نکنید در بازی شلیک جهنمی کار گروهی حرف اول را می زند، بنابراین شما می توانید در گروه خود با یکدیگر کار کرده و زامبی ها را شکست دهید یا اینکه هم دیگر را سرزنش کنید و دنیا را به زامبی ها واگذار کنید.

ویژگی های بازی اندروید Shoot Like Hell: Swine vs Zombies :

 • همکاری کردن با سایر کاربران برای شکست غول هر مرحله برای به دست آوردن جوایز بزرگ و رفتن به نقشه بعدی
 • کمک کردن به سایر هم تیمی های خود هنگام گیر کردن آن ها در دست غول ها
 • به دست آوردن سکه و الماس برای ارتقاء اسلحه ها هنگام تمام شدن هر مرحله
 • امکان گفت و گو کردن پیش از شروع مرحله برای اتخاذ بهترین استراتژی
 • اتصال سریع به چهار بازیکن دیگر برای تشکیل تیم و مبارزه با زامبی ها
 • امکان استفاده از سلاح های متنوع مانند تک تیرانداز، رگبار و غیره
 • سادگی بازی بدون نیاز به مهارت خاص، مناسب تمامی سنین
 • وجود 5 مکان مختلف با های متفاوت و مراحل گوناگون
 • امکان انتخاب بهترین اسلحه برای کشتن غول های بازی
 • بازی مولتی پلیر تیراندازی

این بازی با توجه به سبک خاص آن می تواند برای مدت ها شما را سرگرم کند به گونه ای که ترک آن پس از مدتی کار ساده ای نخواهد بود همراه با هم به جنگ زامبی ها بروید و با شکست شان دنیا را نجات دهید یا بالعکس بگذارید زامبی ها دنیا را نابود کنند. انتخاب با شماست. فکر میکنید بتوانید در برابر این همه زامبی دوام بیاورید؟ همین حالا می توانید جدیدترین نسخه بازی Shoot Like Hell: Zombie Hunter را با توجه به مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود دانلود و نصب کنید.

 1. برای بازی تا به این لحظه مودی ریلیز نشده؛ به محض ریلیز مود به پست اضافه خواهد شد.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Shoot Like Hell: Swine vs Zombies 1.0.27 بازی شلیک جهنمی: خوک ها در برابر زامبی ها اندروید