دانلود SIEGE: Titan Wars 1.3.120 بازی استراتژیکی نبرد تایتان ها اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود SIEGE: Titan Wars 1.3.120 بازی استراتژیکی نبرد تایتان ها اندروید بسته هستند

دانلود SIEGE: Titan Wars 1.3.120 بازی استراتژیکی نبرد تایتان ها اندروید

17SIEGE: Titan Wars بازی ” نبرد تایتان ها ” عنوان یک بازی جذاب و هیجان انگیز در سبک _blank یا و غیره را برروی دیوایس خودش نصب کرده و بازی می کند. پس از معرفی بازی های استراتژیکی مختلف امروز قصد معرفی یک بازی استراتژیکی عالی با نام SIEGE: Titan Wars را داریم که با دارا بودن گرافیک عالی و صداگذاری هیجان انگیز بدون شک حیرت شما را بر خواهد انگیخت.

در SIEGE شما می توانید به گروهی از سایر بازیکنان پیوسته و با سایر گروه ها به رقابتی آنلاین بپردازید. در طول بازی می توانید کارت های مختلفی نظیر کارت جنگجویان افسانه ای، طلسم های ویرانگر و تایتان های عظیم را به دست بیاورید و حتی آن ها را ارتقا دهید. با ارتقا کارت های خود و ساخت ارتشی قدرتمند وارد نبردی سنگین با سایر کاربران خواهید شد که می توانید با از بین بردن تجهیزات دفاعی آن ها بر دشمنان خود غلبه نموده و آن ها را یکی پس از دیگری نابود کنید؛ در واقع نکته مهم برای پیشرفت در این بازی اتخاذ یک استراتژی موثر برای شکست دادن سایر کاربران است تا صعود به جمع برترین های جهان برای شما ممکن شود.

ویژگی های بازی اندروید SIEGE: Titan Wars :

  • مبارزه با سایر کاربران در سرتاسر دنیا به صورت آنلاین برای به دست آوردن پیروزی و افتخار
  • بازکردن صندوقچه ها برای به دست آوردن کارت های جدید یا ارتقا کارت های قبلی
  • امکان ساخت کلن برای به اشتراک گذاری کارت ها با سایر دوستان خود
  • تماشای مبارزات کاربران برتر برای آنالیز تاکنیک آن ها در کسب پیروزی
  • دارای جلوه های صوتی حرفه ای همراه با وضوح صدای با کیفیت
  • کنترلرهای لمسی عالی برای کنترل و هدایت کاراکترهای
  • وجود صدها کارت مختلف با قابلیت ارتقا

عنوان های استراتژیک همگی برای پیروزی هوش شما را به چالش میکشند اما با توجه به اینکه در این رقابت شما باید با سایر افراد مبارزه کنید بنابراین باید از هوش خود بیشتر استفاده کرده تا ثابت کنید که می توانید بهترین استراتژی را برای شکست دشمنان خود اتخاذ نمایید. همین حالا می توانید جدیدترین نسخه SIEGE: Titan Wars را از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید، در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی محاصره : جنگ تیتان ها بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود SIEGE: Titan Wars 1.3.120 بازی استراتژیکی نبرد تایتان ها اندروید