دانلود Smurfs’ Village 1.52.0 بازی دهکده اسمورف ها اندروید + مود + دیتا

      دیدگاه‌ها برای دانلود Smurfs’ Village 1.52.0 بازی دهکده اسمورف ها اندروید + مود + دیتا بسته هستند

دانلود Smurfs’ Village 1.52.0 بازی دهکده اسمورف ها اندروید + مود + دیتا

Smurfs’ Village – دهکده اسمورف ها بازی جذاب و فوق العاده سرگرم کننده با گرافیک رنگارنگ در سبک بازی استراتژی برای اسمارت‌ فون‌ های اندروید و آیفون عرضه شده است. بازی دهکده اسمورف ها یکی از اعتیاد اورترین بازی های اندروید به شمار می رود و برترین بازی دهکده سازی و مدیریت دهکده در گوگل پلی می باشد که تلفیقی از ساخت و ساز، فروش و مزرعه داری می باشد. شما نقش کشاورزی را خواهید داشت که به تولید و فروش محصولات کشاورزی می پردازد و از این طریق کسب درآمد می نماید، تفاوت این بازی با بازی های مشابه مدت زمان عمل آمدن محصولات است که برخلاف سایر گیم های مشابه محصولات در عرض چند ثانیه عمل می آیند، در این بازی بسته به نوع محصول چند دقیقه تا چند ده دقیقه زمان لازم است.

در بازی اندروید Smurfs’ Village کلبه جدید و جذاب اسمارف ها را جای گذاری کنید و مینی گیم های کلاسیک را برای بدست آوردن بلیط های تجاری بازی کنید، نمایش جادویی اسمارف را با شعبده باز جدید اسمارفی نمایش دهید و اعتبار بیشتری را در روز بدست آورید، تمام محصولات و گیاهان اسمارفی را یکجا برداشت کنید و گیاه آپلود نمایید. با بدست آوردن وضعیت ویژه بین 4 منطقه روستایی مختلف مسافرت کنید، تخم مرغ ها و علف های مرموز جدید را کشف کنید و با راهنمایی پدر اسمارفی یک روستای جدید را برای بازگشت اسمارف ها به خانه درست کنید.

ویژگی های بازی اندروید Smurfs’ Village :

  • انجام بازی های کوچک مثل بازی پخت و پز اسمورف شکمو یا بازی ترکیب معجون اسمورف بابابزرگ
  • خرید توت های اسمورفی از داخل بازی و افزایش سرعت رشد محصولات کشاورزی و دهکده
  • بازی با اسمورف های محبوب از جمله اسمورف بابابزرگ، اسمورف تنبل، بچه اسمورف
  • بازی به صورت آفلاین؛ مدیریت دهکده در هر زمان بدون نیاز به اتصال به اینترنت
  • برقراری ارتباط با دوستان در فیسبوک و ارسال هدایا به دهکده اسمورفی آنان
  • برقراری ارتباط با دوستان خود ار طریق فیسبوک و گیم سنتر
  • ساخت دهکده ی اسمورف ها با انواع و اقسام ابزارها
  • مدیریت روستای خود در هر زمان بدون نیاز به اینترنت

اگر به دنبال یک سرگرمی مفرح و البته با ویژگی‌ های جذاب هستید تا بتوانید ساعتی را باری دیگر با اسمورف ها همراه شوید، بازی Smurfs’ Village می‌ تواند گزینه مد نظرتان باشد؛ همین حالا می توانید با توجه به مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود تصمیم نهایی را برای دانلود و نصب نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) بازی دهکده اسمورف ها از وب سایت اندروید ایران بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Smurfs’ Village 1.52.0 بازی دهکده اسمورف ها اندروید + مود + دیتا