دانلود Snipers vs Thieves 1.4.13701 بازی اکشن تک تیراندازها در برابر دزدها اندروید + دیتا + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Snipers vs Thieves 1.4.13701 بازی اکشن تک تیراندازها در برابر دزدها اندروید + دیتا + مود بسته هستند

دانلود Snipers vs Thieves 1.4.13701 بازی اکشن تک تیراندازها در برابر دزدها اندروید + دیتا + مود

Snipers vs Thievesتک تیراندازها در برابر دزدها عنوانی آنلاین و بسیار زیبا در سبک  و – اسنایپر یکی از تازه‌ ترین آثار اندرویدی محسوب می‌شود که با محوریت دزدی، گیم‌ پلی مهیجی در محیطی هیجان انگیز، فصول و رویدادهای پر از محتوای جدید و شگفت انگیزی را به ارمغان می‌ آورد. به عنوان یک تیرانداز قاتل نقش دزدها را داشته و بانک بزنید، یا با استفاده از تک تیراندازها نگذارید همین خلافکاران به دارایی های شما دست بزنند. از ذخیره خود به عنوان یک تک‌ تیرانداز مرگبار محافظت کنید و یا به عنوان باندی از دزدهای کثیف رقبایتان را دستبرد بزنید! دسته‌ ای از ابزارهای رزمی را بسازید و ارتقاء دهید که شامل آیتم های کمکی همچون مهمات قدرتمند، گلوله های ویرانگر و نقاب ها می‌ باشند.

در Snipers vs Thieves شما باید به عنوان مسلح بانکی جسور و یا یک تک تیرانداز دقیق که از اموال مسروقه خود محافظت می کند وارد شوید، در دنیای چند نفره زمان واقعی بازی SvT، جرم و جنایت در پشت نقاب انجام می گیرد. اگر دزد را انتخاب کنید، باید عملیات سرقت را به درستی انجام دهید و اجازه ندهید تا نیرو‌های محافظ شما را از بین برند؛ اما اگر به عنوان نیروی محافظ وارد شوید، باید کلیه افرادی که اقدام به سرقت می‌کنند را به وسیله اسنایپر خود از بین ببرید. برای گروه سارقان تان بیش از 100 ماسک مختلف همچون ماسک گوریل، ماسک فرانکنشتاین و حتی ماسک رئیس جمهور قبلی و جدید آمریکا را بخرید و در طول بازی با پیشرفته‌ تر کردن تجهیزات و استفاده از آیتم های کمکی برای تغییر شکل دادن مراحل سخت‌ تر را پشت سر بگذارید، به این ترتیب با یک بازی اعتیاد آور رویرو خواهید بود که مدت‌ ها شما را سرگرم خواهد کرد.

ویژگی های بازی اندروید Snipers vs Thieves :

 • تشکیل تیم با سارقانی از سراسر دنیا یا دوستان متحد برای غارت باندهای رقیب
 • محافظت در نقش یک اسنایپر و مسلح بانکی جسور از دستاوردهای خود
 • دارا بودن فصول و رویدادهای پر از محتوای جدید شگفت انگیز
 • جمع آوری بیش از 100 ماسک متفاوت برای گروه سارقان تان
 • کسب بیشترین بازدهی با پیوستن به یک گروه با دوستان
 • ارائه صدها سلاح و ابزار در بازار سیاه به صورت روزانه
 • استفاده از آیتم های کمکی برای تغییر شکل دادن
 • صعود به لیدربوردهای نخبه و اثبات ارزش خود
 • ارتقاء بیش از 50 سلاح و ابزار مختلف
 • تجربه یک گیم‌ پلی فراگیر و اعتیاد آور

اگر دل تان برای یک بازی شوتر جذاب تنگ شده، ساخته PlayStack Ltd می تواند سرگرم تان کند، همین حالا می‌ توانید جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود به همراه فایل دیتا Snipers vs Thieves را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی هیجان انگیز سارقان و تک تیراندازها بگیرید.

 1. بازی آنلاین بوده و اتصال اینترنت پایدار (ترجیحا Wi-Fi) به صورت دائمی الزامیست.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Snipers vs Thieves 1.4.13701 بازی اکشن تک تیراندازها در برابر دزدها اندروید + دیتا + مود