دانلود Star Wars: Rivals 1.13.8 بازی اکشن جنگ ستارگان رقبا اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Star Wars: Rivals 1.13.8 بازی اکشن جنگ ستارگان رقبا اندروید + مود بسته هستند

دانلود Star Wars: Rivals 1.13.8 بازی اکشن جنگ ستارگان رقبا اندروید + مود

Star Wars: Rivals – پدیده ای دیگر از مجموعه بازی های جنگ ستارگان برای اندروید! بازی ” جنگ ستارگان: رقبا ” اثری جدید، زیبا در سبک و شوتر برای دستگاه‌ های هوشمند اندروید می باشد. این بازی در واقع یک شوتر آنلاین با محوریت رقابت‌ های تیمی و رو در رو بوده که با قرار دادن شخصیت‌ های مختلف مجموعه جنگ ستارگان، نبردهای اصلی خود را تشکیل می‌ دهد. چیزی تحت عنوان داستان، به آن صورت در بازی وجود ندارد زیرا هسته مرکزی این اثر را، گیم‌ پلی و نبردهای مختلف شکل می‌دهند. گیم‌ پلی بازی از چند بخش مستقل تشکیل شده که هر یک برای راضی کردن طیف گسترده سلایق، می‌تواند تا حدودی قابل قبول باشد. مراحل خطی بخش داستانی که در واقع نخستین قسمت بازی است و شامل پیشروی در محیط‌ های مختلف، از بین بردن دشمنان، تکمیل برخی اهداف مشخص و غیره می‌ شود. بخش‌ های آنلاین PVP نیز هر کدام به شاخه‌‌ هایی گسترده تبدیل می‌ گردند که محوریت‌ شان را مبارزات گروهی با سایر بازیکنان تشکیل می‌ دهد.

نخستین شوتر سوم ‌شخص از بازی جنگ ستارگان

در مراحل مختلف Star Wars: Rivals می‌ بایست با نیروهای انسانی یا شوالیه‌ های جهش‌ یافته به نبرد بپردازید و اهداف گوناگونی را به سرانجام رسانید. این ماموریت‌ ها گاهی اوقات با تیراندازی و پاکسازی محیط ادغام می‌شوند یا در نبردهایی مستقیم، معنا پیدا می‌ کنند که هر کدام از جذابیت خاصی برخوردار هستند. سیستم مبارزات، شباهت‌ هایی به شوترهای سوم شخص اوایل نسل ششم دارد و در نشانه‌ گیری، شلیک کردن و حرکت میان کاورهای اطراف خلاصه می‌شود. می‌ توانید با پیشرفت در مرحله‌ ها و کسب امتیازات بیشتر، سلاح‌ های قدرتمندی را خریداری کنید تا با آمادگی بالاتر به مصاف رقبا بروید.

ویژگی های بازی اندروید Star Wars: Rivals :

 • مواجه شدن با رقبای Luke Skywalker و Darth Vader، Han Solo و Boba Fett، Finn و Captain Phasma و غیره
 • تشکیل تیم با شخصیت های جنگ های ستارگان مانند Empire Strikes Back و the Force Awakens
 • دارای رابط کاربری ساده و ساخته شده به صورت اختصاصی برای صفحه نمایش لمسی
 • امکان انتخاب از بین طیف گسترده ای از قابلیت ها و شخصی سازی قهرمان ها
 • حماسه جنگ ستارگان و تجربه بازی با شخصیت های منحصر به فرد
 • قرار گرفتن در گروه‌ های شخصی‌ سازی‌ شده برای مقابله با دشمنان
 • جمع آوری پاداش برای آنلاک کردن کاراکترها و جعبه های غارت
 • ملاقات با برخی شخصیت‌ های آشنا مجموعه و مراحل متنوع
 • امکان انتخاب به مبارزه به دو صورت تک نفره و PvP
 • وجود نبردهایی مختلف با زاویه دید سوم شخص
 • نخستین شوتر سوم ‌شخص از جنگ ستارگان
 1. بازی آنلاین بوده و اتصال اینترنت پایدار به صورت دائمی الزامیست.
 2. پس از اتصال اینترنت یک برنامه گذر از تحریم (Filter شکن) اجرا کنید.
 3. برای بازی با نسخه مود در ابتدا نسخه اصلی را نصب و بازی کنید، بخش آموزش بازی را طی کرده و در نهایت اقدام به نصب نسخه مود کنید.

اگر به دنبال یک Star Wars حجیم و قوی از نظر گرافیکی هستید، Star Wars Rivals را فراموش کنید زیرا این عنوان با توجه به حجم کمش، توان پردازش بافت‌ های پر جزئیات و محیط‌ های واقع‌ گرایانه را هیچ رقمه ندارد! اما برای افرادی که به دنبال مدتی سرگرمی در کهکشان‌ های مختلف می‌ گردند، هم اکنون می توانید با توجه به توضیحات پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای دانلود و نصب جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود بازی اکشن و شوتر جنگ ستارگان بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Star Wars: Rivals 1.13.8 بازی اکشن جنگ ستارگان رقبا اندروید + مود