دانلود Stickman Legends 2.1.6 بازی اکشن افسانه های استیکمن اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Stickman Legends 2.1.6 بازی اکشن افسانه های استیکمن اندروید + مود بسته هستند

دانلود Stickman Legends 2.1.6 بازی اکشن افسانه های استیکمن اندروید + مود

Stickman Legends – Ninja Hero: Knight, Shooter RPG بازی “افسانه های استیکمن” اثری جدید، اعتیاد آور و جذاب برای دوستداران سری بازی های استیکمن در سبک می باشد که برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. استیکمن اینجا، استیکمن آنجا، استیکمن همه جا؛ آدمک های معروف صنعت گیمینگ بعد از نقش های فراوانی که تا داشته اند، حالا با Stickman Legends می خواهند یک افسانه رقم بزنند، عنوانی که بزرگترین المان مثبتش سیستم مبارزات خوب و گستردگی آن است.

در Stickman Legends شما در نقش یکی از جنگجویان قبیله هستید که برای مبارزه با شیطان راهی کارزار می شوید، زمانی که شیطان به زندگی باز می گردد، تاریکی تمام دنیا را فرا می گیرد. سپاه اجنه به این دنیا باز می گردند و همه چیز را نابود می کنند، در فضای تاریک و سیاه، هیچ چیز باقی نمی ماند، انسانیت از بین می رود و همه چیز در این روز سیاه زیر و رو می شود. در شمالی ترین نقطه امپراطوری Maika، دهکده ای به نام Arvila وجود داشت. این دهکده محل زندگی جنگجویانی است که از جوانی مشق جنگ می کنند. مشق جنگ برای نبر با شیطان و ارتش پلید او. نام این جنگجویان Shido است.

ویژگی های بازی اندروید Stickman Legends :

  • قابلیت به روز رسانی و بهبود قابلیت های Stickman Legends
  • قابلیت اشتراک گذاری رکوردها و امتیازها در سطح بین المللی
  • صداگذاری بسیار جذاب و مناسب با محتوای
  • گرافیک بسیار زیبا و خیره کننده
  • کنترل های بسیار ساده

توسعه دهنده بازی از مکانیزم های سبک جذاب Hack & Slash استفاده کرده و به واسطه همین مسئله شاهد اسلحه های مختلف و آیتم های گوناگون هستید. بنابراین پیشنهاد می کنیم همین الان بازی اکشن افسانه های استیکمن را دانلود نموده و برای نجات دنیا به جنگ با شیاطین بروید. همین حالا می‌ توانید جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود Stickman Legends را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید. در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Stickman Legends 2.1.6 بازی اکشن افسانه های استیکمن اندروید + مود