دانلود Stronghold Kingdoms: Feudal Warfare 30.138.959 بازی جنگ های صلیبی اندروید + دیتا

      دیدگاه‌ها برای دانلود Stronghold Kingdoms: Feudal Warfare 30.138.959 بازی جنگ های صلیبی اندروید + دیتا بسته هستند

دانلود Stronghold Kingdoms: Feudal Warfare 30.138.959 بازی جنگ های صلیبی اندروید + دیتا

Stronghold Kingdoms: Feudal Warfare – امپراطوری پادشاهی: جنگ فئودال بازی جدید، خاطره انگیز و فوق العاده زیبا با محیطی تاریخی در سبک PVP با محوریت جنگ های صلیبی برای دستگاه های هوشمند مبتنی بر سیستم‌ عامل‌ اندروید می باشد. بازی‌ های سری Stronghold یا همان قلعه به خاطر سبک و سیاق خاص‌ شان و به خصوص روایتی واقعی – خیالی از تاریخ، همواره طرفداران زیادی را بر روی رایانه‌ های شخصی ویندوزی داشته است؛ Stronghold Kingdoms: Feudal Warfare نیز یکی از تازه ترین آثار این مجموعه به شمار می رود که گیم‌ پلی مهیجی را با استفاده از فناوری و گیم پلی خلاقانه و پویا، توانایی گشت و گذار کاملا آزادانه و همینطور کشتن هدف های مختلف به روش های متعدد در فضاهایی باز، فصول و رویدادهای پر از محتوای جدید، معنا و مفهوم واقعی یک بازی جهان باز را می تواند به نمایش بگذارد.

در Stronghold Kingdoms شما باید یک امپراطوری بنا کرده و با ساخت قلعه های مختلف از آن حفاظت کنید، مبارزه با سایر کاربران، مبارزه با هوش مصنوعی، تحقیق کردن در زمینه تکنولوژی های جدید، ایجاد اتحاد و غیره تنها بخشی از ویژگی های این بازی فوق العاده به شمار می رود. از نکات جالب بازی کراس پلتفرم بودن آن است بدین معنی که در بخش آنلاین بازی می توانید با کاربرانی که بازی را در کامپیوتر خود نیز نصب کرده اند رقابت کنید، بدین ترتیب حتی اگر دوست شما گوشی اندرویدی هم نداشته باشد می توانید از انجام بازی در کنار یکدیگر لذت ببرید.

ویژگی های بازی اندروید Stronghold Kingdoms: Feudal Warfare :

  • تحقیق کردن برای به دست آوردن تکنولوژی های جدید در کشاورزی، تجارت، جنگ و غیره
  • امکان ایجاد اتحاد با سایر دوستان خود و رهبری کردن آن ها برای رسیدن به پیروزی
  • تجربه حکومت کردن در قرون وسطی و شرکت در جنگ های مختلف در اروپا و دنیا
  • ساخت یک امپراطوری قدرتمند و ساخت قلعه های مختلف برای حفاظت از آن
  • امکان تجارت کردن و مذاکره با دشمنان خود و سایر کاربران در سرتا سر دنیا
  • قابلیت کراس پلتفرم برای بازی کردن با کاربران ویندوزی بازی

اگر از طرفداران بازی‌ های استراتژی با مکانیسم دفاع از قلعه و بازی های نقش آفرینی هستید، تجربه بازی Stronghold Kingdoms: Feudal Warfare را از خود دریغ نکنید. هم‌ اکنون شما می‌ توانید جدیدترین نسخه به همراه فایل دیتا آن را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید؛ قلمرو خود را ساخته، با سایر کاربران رقابت کرده و با شکست دادن آن ها و به دست آوردن منابع مختلف یک حکومت شکست ناپذیر را پایه گذاری کنید و لذت ببرید؛ در ضمن می توانید با مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود تصمیم نهایی را برای نصب این بازی بگیرید.

  1. بازی آنلاین بوده و اتصال اینترنت پایدار (ترجیحا Wi-Fi) به صورت دائمی الزامیست.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Stronghold Kingdoms: Feudal Warfare 30.138.959 بازی جنگ های صلیبی اندروید + دیتا