دانلود Supercharged 1.1.6392 بازی ماشین فوتبالیست اندروید + دیتا + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Supercharged 1.1.6392 بازی ماشین فوتبالیست اندروید + دیتا + مود بسته هستند

دانلود Supercharged 1.1.6392 بازی ماشین فوتبالیست اندروید + دیتا + مود

Supercharged بازی سوپر شارژ عنوانی جذاب و هیجان انگیز در سبک و برای گوشی های اندرویدی می باشد که می تواند برای مدت ها شما را سرگرم کند. در این بازی خبری از بازیکنان خوش قامت فوتبالیست نیست و ماشین های مسابقه جایگزین آن ها شده اند، شاید گیم پلی بازی بسیاری را به یاد فیفا استریت بیاندازد چرا که محیط های بازی و همچنین سبک آن به این بازی شباهت های بسیاری دارد. در بازی شما باید کنترل یک ماشین مسابقه را به دست بگیرید و آن را در راستای یک توپ عظیم که ابعاد آن بسیار بزرگ تر از ماشین ها است، هدایت کنید، پس از حرکت به سمت توپ می توانید از حرکات مختلفی برای ضربه زدن به آن استفاده کنید.

می توانید خیلی ساده با سرعت به سمت توپ رفته و به آن ضربه بزنید و یا بپرید و ماشین را در جهت توپ بچرخانید تا پشت آن به توپ ضربه وارد کند. حتی می توانید پرشی کنید و با استفاده از نیترو در آسمان پرواز کنید تا خود را به توپی که در هوا غوطه ور است، برسانید. شاید فکر کنید که گیم پلی Supercharged بسیار آسان است اما در حقیقت چنین نیست و باید ساعات بسیاری را صرف کنید تا بتوانید کنترل بهتری نسبت به ماشین و توپ به دست آورید؛ علاوه بر این می توانید دوربین بازی را روی ماشین و یا توپ قفل کرده و در مواقع مورد نیاز از این دو زاویه دید متفاوت به بهترین نحو استفاده کنید.

در گوشه و کنار محیط بازی ماشین فوتبالیست بسته های افزایش قدرت برای ماشین ها وجود دارند و با به دست آوردن آن ها شارژ نیتروی ماشین تان پر می شود و می توانید در صورت لزوم از سرعت بیشتری بهره مند شوید. ماشین های موجود در بازی ساده نیستند و هر کدام دارای قابلیت های یکسانی هستند. همه ماشین ها می توانند پرش کنند، در هوا بچرخند و از نیترو برای داشتن سرعت بیشتر استفاده نمایند. از قابلیت های جذاب بازی بخش آنلاین آن است که می توانید با تشکیل یک تیم با دوستان خود با سایر کاربران در سر تا سر دنیا رقابت کنید، علاوه بر گرافیک، موسیقی های بازی بسیار متناسب با گیم پلی انتخاب شده اند و می توانید هنگام انجام بازی از آن ها نهایت لذت را ببرید.

ویژگی های بازی اندروید Supercharged :

  • شرکت در رقابت های فصلی، تورنمنت ها و بهبود رده خود میان بازیکنان در سر تا سر دنیا
  • تجربه ای بی نظیر از رانندگی سریع، ترمز، پرش با ماشین و غیره این بار در زمین فوتبال
  • دارای جلوه های صوتی و موسیقی های بازی بسیار متناسب با گیم پلی
  • امکان تشکیل یک تیم 6 نفره با دوستان خود یا رقابت کردن با آن ها
  • دارای صحنه های منحصر به فرد و بسیار دیدنی در طی مراحل بازی
  • رقابتی مولتی پلیر و PVP با با سایر کاربران در سر تا سر دنیا
  • امکان باز کردن ماشین های قدرتمند با کردن بیشتر
  • گرافیک اچ دی با فضاسازی های واقعی و هیجان انگیز
  • استفاده از قدرت های مختلف هر ماشین در زمین

Supercharged را می توان عنوانی هیجانی و فان دانست که می تواند برای مدت ها علاقمندان بازی های ورزشی را به خود سرگرم سازد تا از این بازی نهایت لذت را ببرند که برای این کار کافیست همین حالا جدیدترین و آخرین نسخه معمولی + نسخه مود – سکه بی نهایت به همراه فایل دیتا آن را به طور رایگان از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید؛ همچنین می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی فوتبال سوپر شارژ بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Supercharged 1.1.6392 بازی ماشین فوتبالیست اندروید + دیتا + مود