دانلود Survive – Wilderness survival 0.319 بازی بقا در طبیعت رام نشده اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Survive – Wilderness survival 0.319 بازی بقا در طبیعت رام نشده اندروید + مود بسته هستند

دانلود Survive – Wilderness survival 0.319 بازی بقا در طبیعت رام نشده اندروید + مود

Survive – Wilderness survival گیم جدید، منحصر به فرد و سرگرم کننده تحت عنوان “بقا در طبیعت رام نشده”در ژانر _blank، استراتژی و و در یک محیط آخرالزمانی تجربه ای منحصر به فرد را به شما ارائه می دهد. در این بازی منحصر به فرد وظیفه شما سعی در نجات و بقا و همچنین مسافرت برای رسیدن به مکانی امن است، تصمیم بگیرید که کجا و چگونه از وقت خود استفاده کنید، عکس العمل شما بسیار حیاتی و مهم است، برای خود سرپناه ساخته، آب و غذا پیدا کرده و برای روز های سرد زمستان هیزم جمع کنید. در همین ابتدا باید بگوییم که بازی Survive – Wilderness survival به هیچ وجه شبیه بازی‌ های عادی نیست، حالاتی که این بازی اعمال می‌ کند باعث می‌ شود معتاد آن شوید و هر چه بیشتر به نجات جان شخصیت موجود در بازی بپردازید.

در حقیقت با نصب بقا در سرزمین وحشی وارد محیطی قهوه‌ ای رنگ می‌ شوید که پس از انتخاب بازی جدید، با متنی در خصوص اینکه ماشین‌ تان در جنگل گیر کرده است و باران شدیدی نیز می‌ بارد، روبه‌رو می‌ شوید. شرایط آب و هوایی در این جزایر تحت کنترل شماست، از طرفی می توانید منابع مورد نیازتان را برای ساخت آیتم ها و بناهای مختلف جمع آوری کنید و با حیوانات درنده ای که در جزیره ها پرسه میزنند مبارزه کنید. آن ها به هیچ کس رحم نمی کنند! خودتان را آماده قدم گذاشتن در محیطی خشن کنید. شرایط آب و هوایی در این جزایر تحت کنترل شماست؛ به طور مشخص می توانید سه وضعیت مختلف آب و هوایی را بسته به شرایط تان به جزایر بازی اعمال کنید! همواره مراقب نوار سلامتی تان باشید و نگذارید گرسنگی شما را از پا در آورد! حیوانات بازی در شب به درندگانی وحشی تبدیل می شوند، بهتر است شب ها بیشتر حواستان به اطراف باشد!

ویژگی های بازی اندروید Survive – Wilderness survival :

  • امکان درست کردن انواع و اقسام آیتم ها با استفاده از انواع و اقسام منابع
  • بهبود مهارت های خود با بدست آوردن سلاح ها و ابزارهای مختلف
  • یکی از زیباترین و سرگرم کننده ترین بازیهای سبک بقا اندروید
  • گیم پلی تحسین برانگیز در حال و هوای بقا در شرایط دشوار
  • ساخت یک پایگاه قوی برای حفاظت از خود و منابع تان
  • گرافیک دو بعدی و مینیمالیستی بسیار جالب و نو آورانه
  • جمع آوری آیتم ها برای ساخت تجهیزات خاص
  • برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان
  • سبک موضوعی خاص و جذاب
  • مبارزه با حیوانات درنده جزیره

اگر از علاقه مندان به بازیهای بقا هستید بدون شک Survive – Wilderness survival با دارا بودن سیستم روز و شب؛ آب و هوای مختلف برای القای حس واقعی؛ موسیقی خوب و جلوه های صوتی؛ گرافیک منحصر به فرد و الهام بخش دو بعدی می تواند نظرتان را به خود جلب کند! همین حالا می توانید با توجه به مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی و اسکرین شات های موجود تصمیم نهایی را برای دانلود و نصب نسخه اصلی به همراه نسخه مود ( کرفت رایگان + آنلاک بودن کل محتوا ) بازی بقا در سرزمین وحشی از وب سایت اندروید ایران بگیرید.

محتوای بازی مناسب گیمرهای مسلط به زبان انگلیسی می باشد.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Survive – Wilderness survival 0.319 بازی بقا در طبیعت رام نشده اندروید + مود