دانلود Sworkit Personalized Workouts Pro 7.4.5 برنامه تناسب اندام اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Sworkit Personalized Workouts Pro 7.4.5 برنامه تناسب اندام اندروید بسته هستند

دانلود Sworkit Personalized Workouts Pro 7.4.5 برنامه تناسب اندام اندروید

Sworkit Personalized Workouts Premium برنامه بی نظیر تمرینات برای سیستم عامل اندروید می باشد که می توانید به وسیله آن و انجام حرکات ورزشی مختلف در طول روز به اندامی متناسب برسید. یکی از دغده های افراد پر مشغله نبود وقت برای رفتن به باشگاه های ورزشی و پرداختن به حرکات مختلف است، برنامه Sworkit این مشکل را بر طرف کرده و به شما اجازه می دهد تا با تعیین حرکات مورد نیاز خود یک باشگاه شخصی را در گوشی اندرویدی خود حمل کنید.

در زمان استراحت، هنگام بیدار شدن از خواب، در هنگام سفر و… به ورزش پرداخته و ورزیدگی بدن خود را حفظ کنید، بیش از 160 حرکت مختلف در برنامه به کار رفته شده است که هر کدام از حرکات قسمتی از بدن شما را تحت تاثیر خود قرار می دهند، تمامی حرکات موجود در دسته بندی های مختلف قرار داده شده اند و علاوه بر توضیحات کامل دارای یک کلیپ آموزشی برای درک بهتر نحوه صحیح حرکات هستند.

اپلیکیشن Sworkit Pro – Custom Workouts از یک تکنیک بی نظیر برای به حداکثر رساندن اثر تمرینات بهره می برد، هر حرکت به صورت تصادفی انتخاب شده و این باعث می شود در طول روز تمامی قسمت های بدن شما مورد آزمون قرار بگیرند. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این برنامه فوق العاده می توان به نیاز نبود به هیچگونه وسیله ای برای انجام حرکات اشاره کرد. 12 تمرین خسته کننده را در 7 دقیقه انجام دهید تا به سلامت قلبی و عروقی دست پیدا کنید.

ویژگی های برنامه Sworkit Personalized Workouts اندروید :

  • توضیح هر حرکت همراه با یک کلیپ آموزشی با کیفیت برای درک بهتر
  • ایجاد تمرینات سخت و استفاده از سیستم نمایش تمرینات تصادفی
  • دسته بندی حرکات و مشخص کردن عضلات هدف
  • زمان بندی خاص برای انجام هر کدام از تمرینات
  • وجود بیش از 160 حرکت مختلف

جدیدترین نسخه پریمیوم و آنلاک شده اپلیکیش تناسب اندام Sworkit Personalized Workouts را می توانید از اندروید ایران دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Sworkit Personalized Workouts Pro 7.4.5 برنامه تناسب اندام اندروید