دانلود To the Moon 2.0 بازی ماجراجویانه متفاوت به سوی ماه اندروید + دیتا

      دیدگاه‌ها برای دانلود To the Moon 2.0 بازی ماجراجویانه متفاوت به سوی ماه اندروید + دیتا بسته هستند

دانلود To the Moon 2.0 بازی ماجراجویانه متفاوت به سوی ماه اندروید + دیتا

To the Moon بازی جدید و فوق العاده زیبا با ساخت فوق العاده در سبک بازی های _blank داستان‌ محور بدون سیستم مبارزه برای پلتفرم اندروید می باشد. قصه بازی در مورد دو دکتر با استعداد در مسائل علمی به نام‌ های اوا و نیل بوده که این دو از طرف کمپانی سیگموند وظیفه تحقیق و کار بر روی خاطرات و ذهن افراد مختلفی را دارند که نزدیک مرگ هستند و به مهمترین آرزوهای قلبی خود در دوران زندگی نرسیده‌ اند. هدف کاری دکترهای قصه در بازی، فردی فرتوت و ناتوان به نام جانی وایلز است که در بستر بیماری به سر می‌ برد و چند روزی بیشتر زنده نخواهد بود.

Eva Rosalene و Neil Watts پس از ورود به منزل جانی و صحبت با خدمتکار و دکتر معالج وی متوجه می‌ شوند آرزوی عمیق قلبی و انجام نشده او، سفر به ماه است! دکترهای محوری داستان که به نوعی شخصیت‌ های اصلی به حساب می‌ آیند، پس از شنیدن تنها خواسته جانی که رسیدن به آرزویش پیش از مرگ است، با توجه به تکنولوژی و ابزارآلات علمی کمپانی سیگموند شروع به انجام اعمالی خاص بر روی حافظه و خاطرات محبوس‌ شده در ذهن وی می‌کنند تا با بررسی چگونگی و ریشه‌ یابی علل خواسته او در دوران مختلف زندگی اعم از کودکی، بتوانند او را به ماه بفرستند.

در To The Moon دفعات تقریبا زیادی با صحنه‌ های احساسی از آمال و آرزوهای کودکی، حسرت‌ ها و اشتباهات مرتکب‌ شده در زندگانی و نا امیدی انسان در واپسین لحظات عمر مواجه خواهید شد، گاهی اوقات باید از بین دو راهی‌ های میان‌ بحث‌ ها، جواب‌ هایی را به دلخواه انتخاب کنید که البته آنچنان تاثیری در پایان‌ بندی و چگونگی رخداد وقایع نخواهند داشت؛ وجود مجادلات لفظی بین Eva و Neil نیز خالی از لطف نیست و عمده‌ حماقت‌ های جناب نیل واتس که اغلب از  کنجکاوی و لجبازی نشأت می‌گیرد، لحظات کمیکی را پدید می‌آورد تا مخاطب از روایتی نسبتا غمناک دچار خستگی نگردد.

ویژگی های بازی To the Moon اندروید :

  • ترکیبی بسیار عالی از های ماجراجویی، نقش آفرینی و کلاسیک
  • طراحی عالی و منحصر به فرد با گرافیک اچ دی و صداگذاری مهیج
  • در اختیار داشتن داستانی غیر رزمی و منحصر به فرد
  • کنترلرهای لمسی عالی برای تعامل با محیط بازی
  • موسیقی متن اختصاصی قابل‌ قبول و اثری خوب

To the Moon یکی از هنری ترین بازی های تاریخ است و به کسانی که زبان انگلیسی نسبتا خوبی دارند پیشنهاد می کنیم که به هیچ وجه این عنوان فراموش نشدنی را از دست ندهند. همین حالا می توانید با توجه به مقادیر درج شده در بالای پست، مطالعه توضیحات بازی، تماشای تریلر و مشاهده اسکرین شات های موجود در وب سایت اندروید ایران اقدام به دانلود سریع و آسان جدیدترین نسخه کامل به همراه دیتا بازی اندروید The Big Journey کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود To the Moon 2.0 بازی ماجراجویانه متفاوت به سوی ماه اندروید + دیتا