دانلود Total Fitness PRO 7.8.4 برنامه تناسب اندام و فیتنس اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Total Fitness PRO 7.8.4 برنامه تناسب اندام و فیتنس اندروید بسته هستند

دانلود Total Fitness PRO 7.8.4 برنامه تناسب اندام و فیتنس اندروید

Total Fitness PRO برنامه ای بی نظیر برای عرضه شده است که با انواع حرکات مختلف شما را در رسیدن به اندامی متناسب یاری می کند. همه ما خواهان تناسب اندام خود هستیم، برای رسیدن به این تناسب اندام نیاز به ورزش منظم و هم چنین یک مربی داریم تا بتوانیم در مدتی مشخصی به اندام ایده ال خود برسیم اما داشتن یک مربی شخصی همیشه هزینه بر است. با استفاده از برنامه Total Fitness علاوه بر اینکه شما به حرکات مختلفی دسترسی دارید به اطلاعات جامع ای نیز در مورد تناسب اندام دست خواهید یافت. یه گونه ای می توان گفت دیگر شما به هیچ گونه مربی نیاز نداشته و می توانید ورزش خود را به راحتی ادامه دهید.

بیش از 100 تمرین مختلف در برنامه Total Fitness گنجانده شده است که هر کدام از آن ها دارای توضیحات کاملی برای اجرای صحیح هستند، ماهیچه های درگیر را نشان داده و فیلم آموزشی هر حرکت همراه آن موجود می باشد. تمرینات مختلف در هر هفته تغییر کرده و امکان رشد سریع عضلات را به شما می دهند، اگر فرصت تمرین در باشگاه های ورزشی را ندارید با تمرینات خاص موجود در برنامه پیش رفته و بدون نیاز به هیچ گونه وسیله ای ورزش را در منزل خود ادامه دهید. با وارد کردن سایز های قسمت های مختلف بدن خود پس از گذشت زمان با اسنفاده از نمودار های مختلف پیشرفت خود را مشاهده کرده و از آن لذت ببرید.

ویژگی های اپلیکیشن Total Fitness PRO اندروید:

  • وجود بیش از 100 حرکت مختلف همراه با توضیحات کامل و همچنین فیلم انجام صحیح آن ها
  • تمرینات اختصاصی برای انجام در منزل بدون نیاز به هیچگونه وسیله ورزشی خاص
  • یک ماشین حساب تخصصی برای محاسبه میزان توده عصلانی، توده چربی و….
  • چالش های به کار رفته شده برای افزایش میزان سوخت و ساز بدن شما
  • مشاهده تاریخچه انجام حرکات و پیشرفت های خود در گذر زمان
  • برنامه های تمرینی مختلف و سیکل تغییر هفتگی تمرینات
  • محاسبه میزان IMC و چربی بدن

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پولی برنامه تناسب اندام Total Fitness – Gym & Workouts Pro را با یک لمس از سرورهای پرسرعت وب سایت “” برای دیوایس اندرویدیتان دریافت کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Total Fitness PRO 7.8.4 برنامه تناسب اندام و فیتنس اندروید