دانلود Unfollowers Plus 1.3.2 بهترین برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Unfollowers Plus 1.3.2 بهترین برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید بسته هستند

دانلود Unfollowers Plus 1.3.2 بهترین برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید

Unfollowers Plusآنفالوورز پلاس کامل ترین، قدرتمندترین و بهترین برنامه آنفالویاب اینستاگرام مخصوص اندروید می باشد. حتماً می‌ دانید در شبکه‌ های اجتماعی محبوب اینستاگرام فقط در صورتی نوتیفیکیشن دریافت می‌ کنید که کسی شما را دنبال یا اصطلاحاً فالو کرده باشد، اما اگر می‌ خواهید بدانید چه کسی شما را کرده و یا چه کسانی فالوبک نداده‌ اند بهترین راه استفاده از ابزارهایی مانند Unfollowers for Instagram است؛ همانطور که از نام برنامه پیداست هدف اصلی کشف آنفالو کنندگان شما را دنبال می‌کند! در اینستاگرام افرادی هستند که صدها نفر را فالو می‌ کنند و وقتی مخاطبان نیز به دنبال این کار آن‌ ها را دنبال می‌ کنند در یک عمل ناجوانمردانه اقدام به آنفالو کردن می‌کنند! برای کشف این افراد بهترین ابزار Unfollowers Plus است.

آنفالویاب اینستاگرام برنامه‌ ای پر از امکانات کاربردی برای آنهایی است که فعالیت مستمری در دارند و می‌ خواهند که هر چه بیشتر از تغییرات صفحه اینستاگرام خود مطلع شوند. کافیست پس از نصب و اجرای برنامه اطلاعات اکانت اینستاگرام خود را درون آن ثبت کنید تا اپلیکیشن از این پس فعالیت فالورها را تحت نظر بگیرد، علاوه بر قابلیت ذکر شده از دیگر توانایی های محبوب ان می توان به شناسایی فالوور های روح اشاره نمود ؛ توسط این گزینه تمامی کسانی که لایک و یا کامنتی نگذاشته اند شناسایی شده و می توانید آن ها را آنفالوو و یا بلاک نمایید. طراحی Unfollowers ساده و کارا انجام شده است و با وضوح‌ های مختلف و اندازه‌ های صفحه‌ نمایش گوشی‌ و تبلت‌ های اندرویدی به خوبی سازگار است.

ویژگی های برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید Unfollowers Plus :

  • توسعه یافته بر پایه api و تغذیه از سرور اصلی Instagram
  • امکان و آنفالو کردن افراد از داخل برنامه، بدون محدودیت
  • بدون تبلیغات آزار دهنده در رابط کاربری برنامه (نسخه پلاس)
  • امکان اضافه کردن افراد به لیست سفید برای داشتن آن ها
  • سرعت بالا در تجزیه و تحلیل اطلاعات حساب کاربری
  • بدون محدودیت در استفاده از برنامه (نسخه پلاس)
  • نمایش کسانی که اخیرا شما را آنفالوو کرده اند
  • شناسایی کسانی که به اصطلاح بک نداده اند
  • نمایش دهنده آخرین کامنت ها
  • شناسایی فالوور های روح

به هر حال آنفالویاب اینستا یک ابزار بسیار کاربردی در زمینه مدیریت صفحه اینستاگرام است و کمک شایانی برای بررسی تغییرات و تجزیه و تحلیل مخاطبان اینستاگرام انجام می‌ دهد به علاوه اینکه برخی محدودیت‌ های اینستاگرام را ندارد و این کار را برای شما خیلی راحت‌ تر خواهد کرد، اگر از افرادی هستید که در نظر گرفتن فالورها برایتان اهمیت زیادی دارد همین حالا می توانید جدیدترین نسخه پلاس یا همان نسخه طلایی اپلیکیشن مفید Unfollowers Plus را از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Unfollowers Plus 1.3.2 بهترین برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید