دانلود Unseen – No Last Seen Full 2.0.0 فعال سازی حالت روح تلگرام رسمی

      دیدگاه‌ها برای دانلود Unseen – No Last Seen Full 2.0.0 فعال سازی حالت روح تلگرام رسمی بسته هستند

دانلود Unseen – No Last Seen Full 2.0.0 فعال سازی حالت روح تلگرام رسمی

Unseen – No Last Seen Premium برنامه ای ایده آل و کاربردی در زمینه خواندن پیام پیام رسان ها بدون تیک دوم و نمایش ندادن آخرین بازدید یا همان _blank، تلگرام، و غیره را بدون «تیک مشاهده» بخوانید و آخرین بازدیدتان را پنهان کنید. اگر می خواهید کسی متوجه این نشود که شما پیام های دریافتی در برنامه های نام برده را مشاهده کرده اید. برنامه Unseen بهترین گزینه برای مخفی کننده آخرین مشاهده (Last Seen) به شمار می رود، به کمک این برنامه می توانید پیام های دوستان خود را در شبکه های اجتماعی مطالعه کنید بدون اینکه دو تیک آبی در کنار آن ها زده شود.

طرز کار با برنامه Unseen – No Last Seen بسیار ساده است، ابتدا مجوز دسترسی اندروید این اپلیکیشن را تأیید و تیک را در تنظیمات فعال کنید، در نتیجه اگر از این به بعد پیامی برای شما ارسال شود، می‌ توانید در حالت پنهان آن‌ را مشاهده کنید‌. وقتی شما پیامی در شبکه های اجتماعی دریافت می کنید در نرم افزار Unseen نیز دریافت می شود، بنابراین شما می توانید با خیال راحت پیام ها را در این برنامه مشاهده کنید بدون اینکه دو تیک آبی در کنار آنها زده شود و تنها زمانی تیک زده می شود که بخواهید پاسخ پیام را ارسال کنید. تمام این موضوعات در کنار رابط کاربری بی نظیر سبب می شود تا بتوانید از این برنامه به طور کامل لذت ببرید.

ویژگی های برنامه اندروید Unseen – No Last Seen :

  • پنهان کردن تیک دوم، تیک آبی یا آخرین مشاهده در مسنجر های واتس آپ، ، وایبر و فیسبوک
  • امکان دریافت عکس، ویدیو و صوت در مسنجرها بدون زده شدن تیک خوانده شده ()
  • خواندن نامرئی و ناشناس پیام های چت، بدون اطلاع دوستان شما
  • تابعی برای فعال یا غیرفعال کردن Unseen برای برنامه های مختلف
  • مرتب کردن چت های مورد علاقه خود به ترتیب اهمیت آن ها
  • امکان دسترسی به تمام چت های خود در یک برنامه
  • مرور سریع پیام و چند وظیفه ای Chat heads
  • رابط کاربری فوق العاده برای استفاده راحت

دیگر نیازی به قطع کردن اینترنت و مطالعه پیام ها نیست تا به طور مخفیانه پیام ها را بخوانید! بلکه به سادگی با دانلود جدیدترین نسخه کامل و آنلاک شده پریمیوم برنامه Unseen – No Last Seen می توانید پیام های خود را بدون خوردن تیک دوم تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی مطالعه کنید و لذت ببرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Unseen – No Last Seen Full 2.0.0 فعال سازی حالت روح تلگرام رسمی