دانلود Vikings: an Archer’s Journey 1.5 بازی اکشن وایکینگ ها اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Vikings: an Archer’s Journey 1.5 بازی اکشن وایکینگ ها اندروید + مود بسته هستند

دانلود Vikings: an Archer’s Journey 1.5 بازی اکشن وایکینگ ها اندروید + مود

Vikings: an Archer’s Journey بازی ” وایکینگ ها: سفر آرچر ” اثری جدید، زیبا در سبک برای دستگاه‌ های هوشمند اندروید می باشد. با نات یک کماندار بزرگ آشنا شوید، شخصیتی افسانه‌ ای و قدرتمند است که دچار خشم خداوند شده و به عنوان مجازات گرگ وفادارش را از دست داده است، نات هر کجا را به دنبالش زیر و رو کرده است، همراهش شوید. خوشبختانه نات در یورش‌ های خویش، کمانداری قهار است و می‌ تواند از این مهارت برای بدست آوردن آیتم‌ های ویژه و نبرد با هیولا بهره مند شود.

تنها شروع کردن به معنای همیشه تنهایی نیست، در طول سفر قهرمانان Vikings به نات ملحق شده و او را در تکمیل اودیسه‌ ای بی نظیر یاری می رسانند؛ استایلی سراسر مینی‌ مالیست در بازی حاکم شده، ترکیبی هنرمندانه از بازی‌ های shoot ’em up و infinite runner به حساب می آید. اصولا با یک تیراندازی و رانر در زمانی ثابت روبرو هستیم، این موضوع دقت بالا نیاز دارد و البته هیجان بیش از پیش، از آن ها که شروعش آسان بوده اما ادامه مهارت می‌ گیرد. روند داستانی Vikings: an Archer’s Journey بسیار جذاب و متنوع است و در هر لحظه از گیم پلی، در حال تجربه آلمان های جدیدی هستید. طراحان گیم پلی بازی نیز از ساختار متفاوتی برای کنترل کاراکتر استفاده کرده اند که در نوع خود بسیار کم نظیر و متفاوت با بازی های دیگر است.

ویژگی های بازی اندروید Vikings: an Archer’s Journey :

  • پشتیبانی از سرور iCloud برای ذخیره پیشرفت به صورت هوشمند
  • آشنایی با محتویات پنج وایکینگ دیگر با توانایی های منحصر به فرد
  • کنترل آسان کاراکتر؛ آسان برای یادگیری و دشوار برای ماهر شدن
  • قابلیت جمع آوری و به کارگیری آیتم ‌های جادویی
  • گرافیک منحصر به فرد همراه با صداگذاری جذاب
  • موسیقی الهام بخش و متناسب با محیط بازی
  • گیم پلی ترکیبی از دوندگی و تیراندازی با کمان
  • به چالش کشاندن دوستان خود

هم‌ اکنون می‌ توانید جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود Vikings: an Archer’s Journey را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید و ساعت ها سرگرم شوید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی وایکینگ ها: سفر کماندار بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Vikings: an Archer’s Journey 1.5 بازی اکشن وایکینگ ها اندروید + مود