دانلود Voice Recorder – Dictaphone Pro 2.6 ضبط صوت اتوماتیک اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Voice Recorder – Dictaphone Pro 2.6 ضبط صوت اتوماتیک اندروید بسته هستند

دانلود Voice Recorder – Dictaphone Pro 2.6 ضبط صوت اتوماتیک اندروید

Voice Recorder – Dictaphone Premium اپلیکیشن فوق العاده کاربردی ضبط صدای اتوماتیک مخصوص اندروید می باشد که با رابط کاربری جذاب و خیره کننده خود شما را قادر می سازد تا به سادگی به ضبط صدا بپردازید و آن ها را با کیفیتی فوق العاده بالا ذخیره نمایید. توجه داشته باشید که این برنامه یک اپلیکیشن ضبط تماس اندروید نیست بلکه برای ضبط صدا محیط می توان از آن استفاده نمود. ویژگی های جالبی در برنامه وجود دارد که باعث شده است تا با برنامه ای منحصر به فرد و خاص رو به رو شویم.

به عنوان مثال با انتخاب حالت سکوت برنامه صدای محیط را هنگام سکوت ضبط نمی کند، بدین ترتیب حجم فایل ضبط شده به شدت کاهش پیدا می کند و ذخیره سازی آن در گوشی بسیار ساده تر خواهد بود. دیگر ویژگی جالب برنامه  اتوماتیک Voice Recorder Premium – Dictaphone امکان اتصال به دراپ باکس یا گوگل درایو است که این باعث می شود تا فایل های ضبطی خود را بتوانید در فضاهای ذخیره سازی ابری به طور خودکار ذخیره کنید تا هیچ حجمی از گوشی شما توسط این فایل ها اشغال نشود و در تمام مکان ها به آن دسترسی داشته باشید. همه تنظیمات موجود در لیست امکانات قابل تغییر به سلیقه شما بوده و خواهید توانست آن ها را به گونه ای خاص شخصی سازی نمایید. اگر می خواهید که در هنگام ضبط به ادامه دیگر فعالیت های خود بپردازید نیازی به نگرانی نیست و تنها کافیست برنامه را به پس زمینه منتقل کنید تا ضبط صدا بدون ایجاد هیچ گونه تداخلی با دیگر نرم افزار ها ادامه پیدا نماید.

ویژگی های برنامه اندروید Voice Recorder – Dictaphone :

  • به اشتراک گذاری فایل های ضبط شده از طریق ایمیل، واتس اپ، و سایر شبکه های اجتماعی
  • امکان اتصال به دراپ باکس و گوگل درایو برای ذخیره سازی فایل در فضاهای ابری
  • شناسایی خودکار سکوت و عدم ضبط آن برای کاهش حجم فایل ضبطی
  • ضبط پس زمینه با کنترل های ضبط و پخش در نوار اطلاع رسانی
  • امکان ساخت لیست دلخواه از صداهای ضبطی
  • امکان ذخیره، توقف، ادامه یا کنسل کردن ضبط
  • تنظیمات صوتی قابل تنظیم (8kHz – 44kHz)
  • اطلاع رسانی در قسمت نوتیفیکیشن ها
  • امکان ضبط صدا به صورت اتوماتیک

همان طور که در ابتدا مطلب اشاره شد توجه داشته باشید که برنامه Voice Recorder – Dictaphone برای ضبط تماس های دریافتی و خروجی نیست و فقط از آن می توان برای ضبط صوت محیط اطراف شما استفاده نمود؛ اگر دنبال چنین برنامه ای بوده اید یکی از بهترین گزینه ها هم اکنون در اختیار شماست و کافی است تا جدیدترین نسخه آنلاک شده و فول برنامه با تمام ویژگی های پولی آن را از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Voice Recorder – Dictaphone Pro 2.6 ضبط صوت اتوماتیک اندروید