دانلود WhatsFake Pro 1.4 برنامه ساخت چت جعلی در واتس اپ اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود WhatsFake Pro 1.4 برنامه ساخت چت جعلی در واتس اپ اندروید بسته هستند

دانلود WhatsFake Pro 1.4 برنامه ساخت چت جعلی در واتس اپ اندروید

WhatsFake Pro (Ad free) برنامه ای قدرتمند و کامل برای ساخت چت جعلی و اسکرین شات چت تقلبی در می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. حتما شما هم در میهمانی ها افرادی را دیده اید که در مورد بسیاری از مسائل بلوف می زنند و سعی می کنند تا با این بلوف ها جمع حاضر را سرگرم کنند، اما تکنولوژی برای این افراد نیز فکر کرده است تا این افراد نیز با تکنولوژی بلوف زدنشان نیز پیشرفت کند. WhatsFake می تواند چت های ساختگی با هر کس را در محیط نرم افزار Whatsapp نشان دهد. به عبارتی دیگر شما می توانید به کمک این برنامه گفت و گو های جعلی با هر فردی را که می خواهید ایجاد کنید حتی رئیس جمهور آمریکا!

از قابلیت های جالب این برنامه کنترل کامل چت ها می باشد، یعنی اینکه شما می توانید هر دو طرف گفت و گو را کنترل کنید و متن های جعلی، فایل های _blank یا در حال تایپ انتخاب نمایید. البته اینها تنها ویژگی های برنامه نیست و پیشنهاد میکنیم پس از دانلود برنامه از وب سایت اندروید ایران بیشتر شگفت زده شوید و اوقات فوق العاده ای را با دوستان خود سپری کنید.

ویژگی های برنامه WhatsFake Pro اندروید :

  • صد در صد واقعی، دوستان شما هرگز متوجه تقلبی بودن آن نخواهند شد
  • ویرایش حالت های پیام های Sent, Delivered, Read message statuses
  • ساخت چت های ساختگی با هر شخص دلخواه ( چت های تقلبی )
  • امکان انتخاب بین حالت های آنلاین، آخرین بازدید یا در حال تایپ
  • ارسال و دریافت فایل های مدیا و صوتی جعلی در گفت و گو
  • امکان تغییر تک تک جزئیات گفت و گو
  • کنترل دو طرف گفت و گو

و….
با دانلود جدیدترین نسخه پریمیوم و کامل برنامه WhatsFake Pro (Ad free) از وب سایت اندروید ایران خلاقیت خود را به رخ دیگران بکشید و با ساختن چت های خنده دار و بامزه مخاطبان زیادی را برای کارهای خود جلب نمایید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود WhatsFake Pro 1.4 برنامه ساخت چت جعلی در واتس اپ اندروید