دانلود World War Heroes 1.6.3 بازی قهرمانان جنگ جهانی اندروید + دیتا + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود World War Heroes 1.6.3 بازی قهرمانان جنگ جهانی اندروید + دیتا + مود بسته هستند

دانلود World War Heroes 1.6.3 بازی قهرمانان جنگ جهانی اندروید + دیتا + مود

World War Heroes: WW2 Online FPSقهرمانان جنگ جهانی عنوانی جذاب و نفس گیر در سبک یکی از تازه‌ ترین آثار اندرویدی محسوب می‌شود که با محوریت تیراندازی آنلاین، گیم‌ پلی مهیجی را به ارمغان می‌آورد. در این بازی شما وارد دوران جنگ جهانی می شوید و باید تلاش کنید تا با مبارزه و اتخاذ تاکنیک درست پیروزی را به ارمغان بیاورید، در بازی 5 نقشه وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و شما باید تلاش کنید تا بتوانید با استفاده از همین ویژگی ها دشمن را غافل گیر کرده و شکست دهید.

در World War Heroes به سبک سرمایه داری یا بکشید و یا کشته شوید. بازیکنان دیگر را هر چند بار که می توانید بکشید، علاوه بر میدان های نبرد 20 اسلحه نیز در بازی وجود دارد که می توانید هر کدام را سفارشی سازی کرده و اسلحه دلخواه خود را با ویژگی ها و هر رنگی که می خواهید بسازید. با ورود روزانه به بازی چالش هایی پیش روی شما قرار می گیرد که با انجام آن ها می توانید هدیه های متفاوت دریافت نموده و از آن برای پیشرفت در بازی استفاده نمایید. به روز رسانی های منظم و عناصر جدید در انتظار شما هستند. بهترین گرافیک سال و صداهای کاملا سازگار باعث خواهد شد که شما زمان خود را صرف بازی کردن کنید.

ویژگی های بازی World War Heroes :

 • دارای گرافیک فوق العاده عالی برای به تصویر کشیدن محیط های مختلف
 • وجود چندین حالت مختلف مانند بازی مرگ یا حالت بمب و غیره
 • دارای جلوه های صوتی حرفه ای همراه با وضوح صدای با کیفیت
 • طراحی بیش از 20 اسلحه متنوع و شش میدان نبرد
 • امکان رقابت در تیم های پنج نفره با یکدیگر
 • استفاده از حداقل اینترنت ممکن هنگام بازی
 • وجود چالش های روزانه با جوایز فوق العاده
 • تجربه یک گیم‌ پلی فراگیر و رده ‌بالا
 • کنترلرهای لمسی مخاطب پسند
 • امکان سفارشی سازی سلاح ها

World War Heroes عنوانی آنلاین در سبک اکشن و شوتر است که می تواند با توجه به رقابتی بودن آن برای مدت ها شما را سرگرم کند و می توانید هم اکنون جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود به همراه فایل دیتا این عنوان را از وب سایت اندروید ایران دریافت نموده و لذت ببرید، در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی تیراندازی آنلاین تعاونی جنگ جهانی دوم بگیرید.

 1. بازی World War Heroes یک عنوان شوتر مولتی پلیر و آنلاین است، بنابراین برای انجام بازی همواره نیاز به اینترنت خواهید داشت.
 2. پس از اتصال اینترنت یک برنامه گذر از تحریم (Filter شکن) اجرا کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود World War Heroes 1.6.3 بازی قهرمانان جنگ جهانی اندروید + دیتا + مود