دانلود XPrivacy Pro 3.6.19 برنامه محافظت از حریم شخصی اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود XPrivacy Pro 3.6.19 برنامه محافظت از حریم شخصی اندروید بسته هستند

دانلود XPrivacy Pro 3.6.19 برنامه محافظت از حریم شخصی اندروید

دانلود XPrivacy Pro برنامه محافظت از حریم شخصی اندرویدXPrivacy Installer Pro برنامه ای پرکاربرد برای جلوگیری از نفوذ برنامه ها به شما می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. با استفاده از اپلیکیشن XPrivacy می توانید داده های جعلی برای برنامه های خود ایجاد کنید. به عنوان مثال برنامه های پیام رسانی که می خواهند به موقعیت شما دسترسی داشته باشند را محدود کرده و یک برای آن ها ایجاد و ارسال کنید. دسترسی برنامه ها را مشاهده کرده و در صورت نیاز دسترسی آن ها را به قسمت های مختلف گوشی و یا تبلت خود قطع کنید. به عنوان مثال برخی از برنامه ها که هیچ ارتباطی با لیست مخاطبین شما ندارند به این لیست دسترسی داشته که همین امر موجب کاهش امنیت دستگاه شما می شود.

تغییر دسترسی برنامه های اندروید با XPrivacy

با استفاده از نرم افزار XPrivacy دسترسی های غیر ضروری را مسدود کنید و نگذارید برنامه ها به آن ها دسترسی داشته باشند. می توانید از دسته بندی دسترسی های مختلف در برنامه استفاده کرده و با انتخاب هر گزینه تعداد برنامه هایی که به آن قسمت از دیوایس دسترسی دارند را مشاهده کنید. برنامه را تنها با یک لمس فعال کرده و یا اینکه برنامه ها را برای مدتی خاص محدود کنید، علاوه بر این می توانید داده های ارسالی برنامه ها به سرور را قطع نکرده و آن ها را تغییر دهید.

ویژگی های برنامه XPrivacy اندروید:

  • ایجاد موقعیت های جعلی برای برنامه هایی که به موقعیت شما دسترسی دارند
  • توانایی تغییر داده های ارسالی برنامه ها به سرور
  • مشاهده دسترسی های غیر ضروری و قطع آن ها
  • توانایی مسدود کردن برنامه ها برای مدتی خاص
  • دسته بندی دسترسی ها

و….

توجه داشته باشید:

  1. این برنامه برای اجرا نیازمند دستگاه روت شده می باشد.
  2. نصب نرم افزار فریم ورک اکسپوزد برای اجرای برنامه الزامیست.

جدیدترین نسخه پچ شده و کامل اپلیکیشن XPrivacy Pro را می توانید از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید و نظارت دقیقی بر روی دسترسی برنامه ها در گوشی اندرویدی خود داشته باشید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود XPrivacy Pro 3.6.19 برنامه محافظت از حریم شخصی اندروید