دانلود Zetta Man: Metal Shooter Hero 1.1.6 بازی اکشن متفاوت اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Zetta Man: Metal Shooter Hero 1.1.6 بازی اکشن متفاوت اندروید بسته هستند

دانلود Zetta Man: Metal Shooter Hero 1.1.6 بازی اکشن متفاوت اندروید

Zetta Man: Metal Shooter Hero – Free shooting game گیم جدید و فوق العاده زیبا در سبک و ماجراجویی مخصوص دستگاه های هوشمند مبتنی بر سیستم‌ عامل‌ اندروید می باشد که با ویژگی های ساده و در عین حال اعتیاد آور تجربه ای منحصر به فرد از سایر بازی های شوتر را به شما ارائه می دهد. بازی زتا من علی رغم ساده بودن گیم پلی آن به هیچ وجه ساده نیست و باید بسیار تلاش کنید تا بتوانید تمام دشمنان کهکشان را شکست دهید، با کاراکتر Zetta Man زتا وارد یک جنگ در کهکشان شوید و با هیولاهای مختلف تا جایی که می توانید مبارزه کنید و آن ها را شکست دهید.

در این سفر کهکشانی شما تنها نخواهید بود و دوستان رباتی خواهید داشت که از دستورات شما در میدان نبرد به طور کامل پیروی می کنند، در طول بازی اندروید Zetta Man باید مرتب خود را تغییر دهید؛ به عنوان مثال گاهی نیاز است که به سرعت از میدان نبرد فرار کنید یا زمانی که هیولاهای زیادی در میدان وجود داشت باید آن ها را با یک ضربه نهایی از بین ببرید. شخصیت های موجود در بازی نیز هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و باید تلاش کنید تا با شناخت ویژگی های آن ها در هر مرحله از یکی از آنها استفاده نمایید.

ویژگی های بازی اندروید Zetta Man :

  • وجود قهرمانان و ربات های مختلف برای مبارزه کردن در کنار شما
  • غول های آخر مرحله بزرگ، بد و زشت برای نبردهای دیوانه وار
  • وجود تعداد زیادی اسلحه برای انتخاب کردن یکی از آن ها
  • اضافه شدن قابلیت مولتی پلیر در آینده ای نزدیک
  • طراحی هیولاهای مختلف با ویژگی های متنوع
  • طراحی جذاب و انیمیشن های هنری دو بعدی
  • مبارزات جذاب همراه با مراحل سرگرم کننده
  • گیم پلی چالشی و سرگرم کننده

Zetta Man: Metal Shooter Hero یکی از بهترین عنوان های شوتر برای اسمارت فون های اندروید به شمار می رود که با ویژگی های جذاب خود می تواند برای مدت ها شما را سرگرم کند؛ هم اکنون آخرین نسخه آن از وب سایت اندروید ایران قابل دریافت است که می توانید با توجه به مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی و اسکرین شات های موجود تصمیم نهایی را برای دانلود و نصب آن بگیرید.

  1. برای بازی تا به این لحظه مودی ریلیز نشده؛ به محض ریلیز مود به پست اضافه خواهد شد.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Zetta Man: Metal Shooter Hero 1.1.6 بازی اکشن متفاوت اندروید