دانلود Zombie Castaways 2.12.3 بازی شبیه ساز زامبی عاشق اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Zombie Castaways 2.12.3 بازی شبیه ساز زامبی عاشق اندروید + مود بسته هستند

دانلود Zombie Castaways 2.12.3 بازی شبیه ساز زامبی عاشق اندروید + مود

Zombie Castaways بسیار زیبا با گرافیک اچ دی و رنگارنگ در سبک بازی های استراتژی و مدیریتی برای پلتفرم های اندروید و IOS می باشد. داستان این بازی درباره یک یک زامبی مهربان است که عاشق یک دختر انسان شده است، اما برای آنکه با معشوق خود باشد، ابتدا باید تبدیل به یک انسان شود؛ از همین رو باید به دنبال کشف و ساخت معجونی با اسم Zombium برود تا بتواند خود را تبدیل به یک انسان کند و به معشوقه خود برسد. از مرموز بودن داستان که بگذریم، حداقل از این نظر باید Zombie Castaways را تحسین کرد که در میان انبوه داستان‌ های تکراری زامبی گونه در بازی‌ های موبایل، توانسته است تنوع به وجود بیاورد.

تاکنون زامبی‌ ها را در همه حال دیده بودیم؛ اما این اولین بار است که آن‌ ها را در حال کشاورزی، عاشقی و تلاش برای ساخت یک معجون خواهیم دید. این بازی شامل دنیایی از زامبی ها با شخصیت های فراوان، جذاب و بامزه از جلمه هیزم شکن ها، کارگران معدن، ماهیگیران، شکارچیان گنج و آشپزها است. جزایر عظیم و مجلل را کاوش کنید و گیاهان، میوه ها و گل های غیر عادی را در جهت پیشرفت مزرعه و تولید و کشف مواد لازم برای طبخ معجون زامبیوم پرورش دهید. از موضوع بازی و شبیه‌ ساز کشاورزی بودن آن که بگذریم، باید طراحی عالی، انیمیشن ها، صداگذاری خوب و گرافیک مناسب بازی را هم جزو برگ‌ های برنده دانست. از آنجا که برای رسیدن به معجون مورد نظر باید گیاه‌ ها و میوه‌ های عجیب و غریبی پرورش دهید، شاهد تنوع بسیار بالا در آیتم‌ های بازی و ساختمان‌ ها خواهیم بود. در این مسیر زامبی‌ های کارگر مختلفی از جمله زامبی ماهیگیر، زامبی آشپز، زامبی هیزم‌ شکن و‌ غیره را مشاهده خواهیم کرد که در ایجاد یک شهر به شما کمک می کنند.

ویژگی های بازی Zombie Castaways اندروید :

  • زامبی ها و کاراکترهای فان و جالب از جمله هیزم شکن ها، کارگران معدن، ماهیگیران، شکارچیان و غیره
  • گرافیک فوق العاده حرفه ای و واقع گرایانه همراه با انیمیشن های فانتزی
  • کمک به یک زامبی دوست داشتنی برای رسیدن به معشوقه خود
  • کاوش در جزیره زامبی ها و پیدا کردن گنجینه ها
  • کاشت گیاهان برای ساخت معجون Zombium
  • شخصیت های جالب و دوست داشتنی
  • سبکی متفاوت از های ژانر زامبی
  • پیدا کردن گنجینه های دزدان دریایی

همین حالا می توانید جدیدترین نسخه بازی Zombie Castaways + نسخه مود ( پول بی نهایت ) آن را به صورت رایگان و لینک مستقیم از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید، در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی شبیه ساز زامبی عاشق بگیرید.

برای آشنایی با دیگر بازی‌ های هم‌ سبک Zombie Castaways، می‌ توانید دسته بندی ایران را مشاهده کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Zombie Castaways 2.12.3 بازی شبیه ساز زامبی عاشق اندروید + مود