دانلود Photo & Picture Resizer Pro 1.0.140 برنامه کاهش حجم عکس اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Photo & Picture Resizer Pro 1.0.140 برنامه کاهش حجم عکس اندروید بسته هستند

دانلود Photo & Picture Resizer Pro 1.0.140 برنامه کاهش حجم عکس اندروید

Photo & Picture Resizer Premium برنامه ای قدرتمند برای کاهش حجم عکس، تغییر اندازه و رزولوشن تصاویر بوده که برای سیستم عامل عرضه شده است. ابزاری که به کمکش نه تنها می توانید عکس هایتان را در ابعاد دلخواه تنظیم کنید، بلکه با کاهش رزولوشن عکس های حجیم، حجم آن ها را به نصف سایز اصلی برسانید تا سریع تر قادر به اشتراک آن ها میان دوستانتان باشید. برخی از سرویس های ایمیل به شما اجازه می دهند تا تنها فایل هایی با مقدار 5 مگابایت را ارسال کنید، در حالی که عکس هایی که امروزه با تبلت ها و گوشی های هوشمند گرفته می شوند حداقل 5 مگابایت حجم دارند و ممکن است به این علت نتوانید عکس خود را برای دوستتان ارسال نمایید.

فشرده سازی و کاهش حجم عکس در گوشی با Photo & Picture Resizer

برنامه Photo & Picture Resizer با کوچک تر کردن رزولیشن و اندازه عکس به شما کمک می کند تا علاوه بر حفظ کیفیت عکس خود را به سادگی برای دیگران ارسال کنید. اما تمام این کارها و تغییر اندازه عکس نیز به سادگی قابل انجام است و برای کار کردن با این برنامه به هیچ عنوان نیاز به هیچ گونه تخصص خاصی نخواهید داشت! از این راحت تر امکان ندارد؛ عکس هایتان را به برنامه بدهید، ابعاد دلخواه را انتخاب و خروجی فشرده شده را تحویل بگیرید و می توانید پس از تغییر اندازه عکس ها آنها را در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، رینگ ایدی، واتس اپ و… به اشتراک بگذارید.

ویژگی های برنامه Photo & Picture Resizer اندروید:

  • امکان ارسال عکس ها از طریق ایمیل یا ارسال به شبکه های اجتماعی واتس اپ، _blank و….
  • فشرده سازی فوق العاده عکس (کاهش حجم و تبدیل عکس دو مگابایتی به 100 کیلوبایتی)
  • ذخیره خودکار تصاویر در دایرکتوری ‘Pictures/PhotoResizer’
  • امکان تغییر چند باره اندازه عکس با حفظ کیفیت اورجینال
  • پایین آوردن حجم عکس بدون پایین آوردن کیفیت
  • حفظ کیفیت عکس ها پس از تغییر سایز
  • بدون دستکاری نسخه اصلی عکس
  • امکان تغییر اندازه عکس به سادگی

جدیدترین نسخه آنلاک شده برنامه Photo & Picture Resizer را می توانید از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید و با داشتن آن برای تنظیم ابعاد تصاویر از نرم افزارهای رایانه ای بی نیاز خواهید شد، همچنین در نظر داشته باشید که در نسخه قرار گرفته شده دیگر برچسب (واترمارک) برنامه برروی عکس هایتان نمایش داده نمی شود!

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Photo & Picture Resizer Pro 1.0.140 برنامه کاهش حجم عکس اندروید